Не пропусти

31-а річниця Чорнобильської катастрофи

31-а річниця Чорнобильської катастрофи

25/04/2017

Як і щороку, напередодні чергової річниці, нині 31-ї річниці Чорнобильської катастрофи, особи, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС зустрілися, щоб поспілкуватися з представниками влади, порушити нагальні проблеми, з якими стикаються у буденному житті.

image-1img_3431

25 квітня за участі заступника голови райдержадміністрації Олени Козуб, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Антоніни Житник відбулась така зустріч на яку прибуло 14 членів районної організації «Союз Чорнобиль».

На зустріч запрошено головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління соціального захисту населення райдержадміністрації Чубчик Ю.В., головного лікаря КЗ Вознесенського районного ЦПМСД Жарську Г.А., заступника головного лікаря ЦРЛ Демченко Г.В., в.о.начальника відділу у Вознесенському районі головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Безкровну Н.В., заступник начальника Вознесенського об’єднаного управління пенсійного фонду України Миколаївської області Путій Н.М.

img_3440img_3455

Під час зустрічі присутніх проінформовано про соціальний захист, зокрема надання пільг. Як наголосила начальник управління соціального захисту змін в законодавстві щодо соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС не відбулись. Антоніна Житник повідомила про районні соціальні програми, які фінансуються з державного та обласного бюджетів; на наданні допомоги на оздоровлення, пільгах на медичне обслуговування, зубопротезуванню.

Питання медичного обслуговування піднімали  Галина  Жарська, головний лікар КЗ Вознесенського районного ЦПМСД та Галина Демченко, заступник головного лікаря ЦРЛ. Які повідомили, що медогляд у 2016 році пройшли всі особи, які постраждали внаслідок аварії. Амбулаторно проліковано близько 90% осіб даної категорії. Основну захворюваність складають переважно системи кровообігу.

Присутні мали змогу поставити питання Надії  Безкровній,  в.о. начальника відділу у Вознесенському районі головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області. Також піднімалися питання пенсійного забезпечення.

Підводячи підсумок зустрічі Олена Козуб закликала присутніх щодо надання заяв до  КЗ «Вознесенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги»  на проведення санаторно-курортного лікування дітей чорнобильців віком до 18 років. Також з метою надання пільг на проведення зубопротезування, всі бажаючі повинні звернутися до управління соціального захисту. А також привести у відповідність документи на земельну ділянку, шляхом проведення нормативно – грошової оцінки земель.

На всі поставлені питання присутні отримали відповіді в межах чинного законодавства.

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.