Не пропусти

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ТРАДИЦІЙНОГО КАРАТЕ

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ТРАДИЦІЙНОГО КАРАТЕ

З 21 по 23 квітня в сучасній столиці спортивної України у місті Кропивницький пройшов черговий 24-ий Національний Чемпіонат з Традиційного карате. Змагання проходили в Хомбу-Додзьо (головному залі) Національної Федерації Традиційного Карате-До України.

В цьому турнірі, як завжди, прийняла участь команда нашого міста. У складі збірної Миколаївської області було заявлено сім вознесенських спортсменів: Маток Артем, Маток Вадим, Горшньов Вадим, Євтушенко Максим, Гінкул Олександр, Цабенко Олександр, Кочуг Катерина. Всі каратисти є членами клубу традиційного карате «Дай-Цзі». Готували команду до виступів тренери — Фадєєв Віктор та Михайлов Сергій.

Саме відрядження на цей турнір для команди пройшло незвичайно. Але спочатку про сам Чемпіонат та результати виступів наших спортсменів. Майже всі наші спортсмени дійшли до фіналу в різних видах змагань у своїх вікових категоріях, це: Маток Артем, Маток Вадим, Гінкул Олександр, Кочуг Катерина, Євтушенко Максим та Горшньов Вадим. Але, завоювали ми лише одну бронзову нагороду в розділі ЕН-БУ вік 12-15 років, а саме — Кочуг Катерина та Гінкул Олександр. У вcіх інших фіналах ми задовольнилися лише четвертими місцями.

Кращою нашою спортсменкою з Чемпіонату України повернулася Катя Кочуг, яка не тільки завоювала бронзову медаль в ЕН-БУ, але посіла ще два четвертих місця в розділах КАТА синхронні вік 14-15 років, та куміте. В останньому розділі тільки отримана в попередньому бою травма не дозволила їй по-справжньому поборотися за медаль.

Але запам’ятається ця подорож для нашої команди не тільки самими змаганнями, а й тим, де жила команда на цьому турнірі. А жили спортсмени прямо в Хомбу-Додьзе, у відкритій місяць назад зоні відпочинку та підготовки національної збірної з традиційного карате.

Там є все, що потрібно спортсмену: затишні кімнати відпочинку, де всі меблі, стеля та стіни виконані з натурального дерева різних порід , в яких діє автономна система опалення. Хоч погода і була останньої неділі дуже сурова, але в кімнатах було дуже тепло. Просторі роздягальні, душові кімнаті, в яких задля зручності спортсменів влаштовано теплу підлогу, кухня зі всіма зручностями, та конференц-зала на 30 осіб.

І це при тому, що сам Хомбу-Додзьо є найкращим залом зі східних єдиноборств в Україні. Крім цього, є ще один зал для напрацювання техніки кидків, який повністю вкритий матами. До речі, ця особливість дуже подобається всім дітям.

Наостанок, сам комплекс стоїть посеред зеленої зони міста Кропивницький, в Дендропарку, що дає змогу проводити також і тренування під відкритим небом.

Нашим спортсменам все дуже сподобалося. Вони були задоволені і на наступних змаганнях бажали би також жити в цьому місці. (фотозвіт змагань невдовзі з’явиться за адресою: http://karate-do.mk.ua).


Віктор Фадєєв

На знімку члени збірної Вознесенська: 1-й ряд – Євтушенко Максим; 2-й ряд – Горшньов Вадим, Гінкул Олександр, Кочуг Катерина, 3-й ряд – Цабенко Олександр.

http://voz.gov.ua/material/5690

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.