Не пропусти

ІАП «Вознесенськ Онлайн» звернувся до міського голови Вознесенська Лукова В.Д., з проханням організувати та забезпечити, інтернет онлайн трансляцію засідань Виконавчиого комітету Вознесенської міської ради на постійній основі

ІАП «Вознесенськ Онлайн» звернувся до міського голови Вознесенська Лукова В.Д., з проханням організувати та забезпечити, інтернет онлайн трансляцію засідань Виконавчиого комітету Вознесенської міської ради на постійній основі.

bez-nazvaniyabez-nazvaniya-1

Іформаційно-аналітичний портал

«ВОЗНЕСЕНСЬК ОНЛАЙН»

___________________________________________________________________________________

м. Вознесенськ, Миколаївська область, 56500, voznesenskonline.com.ua; voznesenskonline@ukr.net

від 24.04.2017р.

№ 131

Вознесенському

міському голові

Лукову В.Д.

Шановний Віталію Дмитровичу!

Прошу, враховуючи суспільну потребу організувати та забезпечити, інтернет онлайн трансляцію засідань Виконавчиого комітету Вознесенської міської ради на постійній основі.

Враховуючи, що у великому залі ВМР є всі технічні можливості для такої трансляції, виконком може проводити свої засідання у вказаному залі та цей захід не буде потребувати додаткових коштів або в іншому приміщенні.

Також, прошу забезпечити у протоколах засідань Виконавчиого комітету Вознесенської міської ради відображення поіменного результату голосування по кожному питанню окремо.

Звертаю Вашу увагу, що у більшості міст України вже давно організовано інтернет онлайн трансляцію засідань виконкому.

Головний редактор М. Вознесенській

 

1 комментарий

  1. виктор ивахненко

    окромя прямой трансляции заседаний исполкома необходимо ОЗВУЧИТЬ картинку из кабинета Лукова1 А то—!картинка ЕК а звук БАР Нехорошо))

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.