Не пропусти

Вознесенською райдержадміністрацією підведено підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

image-1

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», розпорядження голови райдержадміністрації від 03.03.2017 № 55-р «Про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» з 10 березня по 20 квітня 2017 року в райдержадміністрації було проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Виявили бажання прийняти участь у Конкурсі 13 державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Конкурс проходив у ІІІ етапи:

І – проведення комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, функціональних повноважень райдержадміністрації, посадових обов’язків державного службовця з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад;

ІІ – виконання завдання «Складання ділового документу»;

ІІІ – виконання завдання на знання сучасних комп’ютерних технологій.

За підрахунками балів (протокол засідання Оргкомітету від 20.04.2017 № 4) переможцями І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» стали:

Номінація «Кращий керівник»

1 місце – Хоменко Софія Миколаївна, завідувач юридичного сектора апарату райдержадміністрації;

2 місце – Собко Олена Сергіївна, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації;

3 місце – Лопатинська Оксана Вікторівна, завідувач сектора контролю апарату райдержадміністрації.

Номінація «Кращий спеціаліст»

1 місце – Влачига Сергій Вадимович, головний спеціаліст з цивільного захисту відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації;

2 місце – Сторчак Людмила Валентинівна, головний спеціаліст з питань фінансів та аудиту фінансово-економічного відділу управління агропромислового розвитку райдержадміністрації;

3 місце – Криванич Олександр Михайлович, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, будівництва, інфраструктури та цивільного захисту райдержадміністрації.

Державні службовці, які посіли перші місця, готуються до ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», який буде проходити в м. Миколаєві. Тож побажаємо їм перемоги!!!

Заступник голови Оргкомітету,

керівник апарату райдержадміністрації О.О. Торопін

img_3422img_3423-1

img_3426img_3427-3

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=36026

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.