Не пропусти

Вознесенськ: рятувальники Вознесенщини провели рейд по житловому сектору

19 квітня співробітники Вознесенського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, спільно із фахівцями соціальної служби, провели рейд та поспілкувалися із членами сімей, що опинились у складних життєвих обставинах, стосовно правил пожежної безпеки. До проведення профілактичної роботи долучилися і курсанти навчальних закладів, які наразі проходять практику у пожежно-рятувальному підрозділі.

4

         В ході заходу рейдовики довели до відома присутніх статистику вогневих випадків та загибелі людей на пожежах на території району. «Так, з початку року на Вознесенщині виникло 67 пожеж, з них 26 у житловому секторі. В результаті подій загинуло 3 особи. І в переважній частині випадків причинами пожеж ставала необережність з боку населення.», — розповідали рятувальники членам родин.

         Окремо співробітники Служби порятунку звернули увагу громадян на наявних в оселі недоліках, які можуть спровокувати загорання. Серед них: пошкоджені розетки та дроти, газові прилади, електроплитки тощо. Рятувальники надали рекомендації стосовно їх усунення. Із маленькими мешканцями співробітники ДСНС провели бесіду стосовно недопущення факту дитячих пустощів з вогнем, ігор із сірниками, запальничками, свічками тощо.

         На згадку про зустріч рятувальники залишили у кожній оселі інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил пожежної безпеки та екстреного номеру Служби порятунку — 101!

http://mk.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/11695.html

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.