Не пропусти

Проведення «круглого столу» з питань обліку даних з охорони праці

19 квітня відповідно до «Плану заходів з підготовки та проведення у Вознесенській районній державній адміністрації  в 2017 році Дня охорони праці під девізом:  «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці» затвердженого головою Вознесенської районної державної адміністрації, на державному підприємстві «Дослідне господарство «Зорі над бугом» науково-виробничого центру «СОЯ» національної академії аграрних наук України» за участю начальника відділу з питань праці та зайнятості населення управління соціального захисту населення Вознесенської РДА Ткаченка І.І., начальника відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України у Вознесенському районі Черненко Т.М., головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці у Миколаївській області Ярмульського В.А., головного державного інспектора відділу нагляду на виробництві та об’єктах підвищеної небезпеки управління Держпраці у Миколаївській області Карасєва Ю.Є. та головного державного інспектора відділу з питань експертизи умов праці управління Держпраці у Миколаївській області Тішкової І.О. та фахівців підприємства було проведено «круглий стіл»  з питань обліку даних з охорони праці.

image

Учасникам засідання «круглого столу» було запропоновано проаналізувати зміни, які відбувались в системі організації охорони праці. Присутні також звернули увагу на необхідність систематизації даних про професійні захворювання та нещасні випадки на виробництві, що має важливе значення для запобігання нещасним випадкам. Так, оптимізувавши збір даних з охорони праці, простіше буде визначати пріоритети у роботі удосконалення організації охорони праці на робочих місцях. Між тим, зазначена оптимізація на національному рівні дасть змогу збирати та аналізувати дані для запобігання нещасним випадкам через удосконалення законодавчої бази.

wrx0evf0dpm

Було запропоновано з нагоди відзначання Всесвітнього дня охорони праці провести роз’яснювальні бесіди, привернути увагу трудового колективу підприємства до дотримання вимог законодавства про охорону праці. До того ж, були надані пропозиції з проведення превентивних заходів з питань охорони праці.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=36020

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.