Не пропусти

На районних змаганнях з міні-футболу «Футбольна надія Вознесенщини»

В суботу, 15 квітня, у спортивному комплексі «ВОЗКО» відбувся фіналтурніру з міні-футболу серед шкільних команд Вознесенського району «Футбольна надія Вознесенщини», в якому взяли участь6 колективів: Новогригорівської, Прибужанівської, Яструбинівської, Таборівської, Бузької та Дорошівської шкіл. Саме ці команди продемонстрували найкращі результати на зональному етапі змагань, який проходив з кінця березня,і пробилися до завершальної стадії турніру.

image

В урочистостях, з яких розпочалося спортивне дійство, взяли участь голова районної ради Іван Бурдін, який очолює футбольну федерацію Вознесенського району, начальник відділу освіти райдержадміністрації Надія Лапаєва, а також методист РМК з фізичної культури і головний арбітр змагань Олександр Албул.

Надія Лапаєвапривітала юних футболістів зі спортивним святом тапобажала їм успішно виступити в фіналі і незалежно від його результатів отримати задоволення від участі, адже це і є найголовніше. Очільник освітян несподівано зізналася, що, як і всі присутні, також дуже полюбляє футбол і є шанувальником таких великих футболістів, як Пеле, Марадона, Ейсебіо та КріштіануРоналду,а також української футбольної зірки Андрія Шевченка, і закликала молодих спортсменів рівнятися на найкращих.

«Шановні футболісти, шановні друзі, шановна футбольна надія Вознесенщини!»,- таким дружнім зверненням розпочав своє слово до молоді Іван Бурдін. Голова районної ради мотивував юних спортсменів займатися футболом, розвивати свою майстерність, привівши у приклад декілька футболістів з Вознесенщини, яким вдалося добитися успіху в масштабах не лише району або області, а й всієї України, як це зробив Віктор Берко, нападник МФК «Миколаїв». «Я хочу, щоб ви також показали справжній, красивий футбол. Грайте так, щоб всі присутні отримали задоволення від вашої ігри, і нехай переможе найсильніша команда! Успіхів всім учасникам!», — закликав Іван Арсентійович.

Матчі проходили по коловій системі, тож всі суперники мали можливість зіграти один з одним. У запеклій боротьбі за звання кращої шкільної футбольної команди району спортсмени, попри свій молодий вік, продемонстрували чудову техніку, командну злагодженість, наявність тактичного підходу та неймовірну самовідданість. Але в спорті, як завжди, перемагає кращий з кращих. Майстерність, досвід і чудова фізична підготовка допомогли отримати беззаперечну перемогу над суперниками команді Дорошівської школи, які продемонстрували не лише результативний, а й досить ефектний футбол.

Таким чином, учні Дорошівської школи вибороли перше місце і звання переможця турніру «Футбольна надія Вознесенщини», Новогригорівська школа посіла друге місце, а умовна «бронза» змагань відійшла юним футболістам Прибужанівської школи.

Увінчала змагання церемонія нагородження, під час якої спортсмениотримали цінні призи. Очільник футбольної федерації району Іван Бурдін привітав із перемогою команду Дорошівської школи, але при цьому високо оцінив гру всіх інших колективів, відзначивши, що кожен матч був дуже цікавим та видовищним, а футболісти ставилися один до одного дуже коректно, за що висловив окрему подяку як самим спортсменам, так і їх тренерам та загалом педагогічним колективам відповідних учбових закладів. Всім шкільним командам голова райради вручив набори футбольних м’ячів, і відзначив що на фіналістів попереду також чекають нагородження грамотами, які вони отримують під час урочистих «лінійок» в своїх навчальних закладах. Персональні нагороди отримали найкращий гравець турніру Михайло Крецута наймолодший учасник змагань Дмитро Сидорчук (обидва з Дорошівської школи), які також отримали футбольні м’ячі. Ще один аналогічний приз за активну участь в організації та проведенні різноманітних спортивних заходів на Вознесенщиніотримав Олександр Албул.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35974

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.