Не пропусти

Гросмейстери Бортник та Зубов зайняли четверті місця на турнірах в Туреччині

Гросмейстери Олександр Зубов і Олександр Бортник на початку квітня виступили на турнірах в Туреччині. Обидва зайняли четверті місця. Про це повідомляє Федерація шахів Миколаївської області.

risunok1-48

Олександр Зубов на «Ordu metropolitan municipality 3rd international chess tournament» набрав 6,5 очка і розділив 1-4-е місця. Однак по додатковому коефіцієнту залишився четвертим. Перемогу в турнірі святкував міжнародний майстер з Узбекистану Джурабек Хамракулов, мав 16-й стартовий рейтинг турніру.

Олександр Бортник набрав також 6,5 очка в «8.Uluslararası 5 Nisan Madalya Günü Satranç Turnuvası» і зайняв чисте 4-е місце. Переможцем турніру став гросмейстер з Чернівців Віталій Бернадський.

9988

У понеділок, 17 квітня, в Миколаєві на Колодязній вулиці відбувся бліц-турнір з шахів. 10 гравців взяли участь у турнірі, який складався з 9-ти турів. За підсумками 9 турнірів рейтингову таблицю очолив Олександр Бортник, набравши 7 очок. Другим з результатом в 6,5 балів став Еміль Мірзоєв. Потім в рейтингу йдуть Віталій Сівук, Микола Бортник, Володимир Бордовський.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35925

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.