Не пропусти

Богданівка — Богом дана земля.

На 18.04.17, вівторок, на 17.00 призначені слухання у Богданівці Доманівського району Миколаївської області щодо 20,7.
bez-nazvaniya
Сьогодні — другий день Пасхи.

Але якщо ти досі нічого не зрозумів стосовно 20,7, то ти — дурінь. А якщо зрозумів, але нічого не робиш — ти ідіот (др.грецька: ідіот- це людина, яка не приймає участь у суспільному житі).

Кількість листів від мешканців області з бажанням об’єднатися заради виживання однозначно свідчить про те, що Содом з Гоморою будуть знищені.

Але «поки дихаю — сподіваюсь».

Ціна питання занадто висока, щоб мовчати.

Завтра — перший бій.

Всі питання, які є важливими для держави, повинні вирішувати Уряд, Верховна рада, Президент. Всі питання, які є важливими для місцевої громади, повинна вирішувати місцева влада.

Влада забов’язана проводити процес громадського обговорення важливих для суспільства питань.

Але влада в Україні дозволяє будь-кому реалізовувати будь-які проекти з однією умовою — «освоювати» бюджетні гроші та кредити.

Тому й творять аесівці, що хочуть. Замість громадського обговорення важливого для життя держави проекту вони проводять слухання в селах. Там, де вже забезпечили «Одобрям-с».

У селі Богданівка атомники “обробляли” богданівців, починаючи від обіцянок включити село до об’єднаної територіальної громади міста, “золоті гори” по соціальній інфраструктурі, і навіть будівництво моста через річку.

Кілька десятків людей, обдурених професійними аферистами і шахраями, будуть голосувати, не знаючи на що вони піднімають руку.

Але результати їх голосування будуть висвітлені, як «підтримка мешканців Миколаївської області підвищення рівня Олександрівського водосховища до 20,7 м».

Для богданівців, доманівців та тих, хто планує взяти участь у завтрашній битві, пропоную зброю та боєприпаси.

1. Богданівцям до Южноукраїнська 3 км. Їм потрібні не АЕС і не 20,7 — їм потрібне м. ЮУ з його лікарнею, базаром та роботою. Це й використали шахраї-аесівці, обіцяючи їм золоті гори за «Одобрям-с» злочинному підвищенню до 20,7. А щоб ніхто не приїхав з області — призначили слухання на робочий день на пізню годину. Та ще й на Великодню неділю.

2. Аесівці обіцяють їм міст- обдурять, як і завжди. У них просто нема такої статті витрат.

Коли на слуханнях у Южноукраїнську виступила жінка з Вознесенська, у якої був рак щитоподібної залози, то Президент НАЕК Енергоатом заявив, що їм заборонено займатися благодійністю. Звідкіля у них візьмуться гроші на будівництво мосту?!

Єдине джерело коштів для мосту — це 1% від проданої електроенергії та 10 відсотків від будівництва ТГАЕС. Вони обіцяють селянам те, що не належить аесівцям, а належить всієї зоні спостереження та Миколаївської області. І дуже мала ймовірність, що Кабмін виділить кошти на будівництво мосту — думаю, що його вартість навіть перевищує суму компенсації для всієї області. І не у аесівців треба просити гроші в обмін за свою малу Батьківщину, а у законному порядку вимагати включити будівництво мосту до списку, який подається до Миколаєва та Кабміну на розподіл 1% . І ЮУ АЕС тут зовсім не до чого. Згідно с Законом 1% аесівці будуть відраховувати у любому випадку тільки за те, що ми живемо у зоні ризику. А все інше — «обіцянка-цяценька, дурневі радість».

3. Богданівці споконвічно ловили рибу на Бузі. І навіть у повоєнні роки вони рибачили на Гарді так, як це робили запорожці. Коли запустять 6 агрегатів ТГАЕС і заповнять 20,7, то Олександрівське водосховище стане технічною водоймою, де рибу заборонено ловити. Так як зараз у Ташлицькому водосховищу. І залишаться Богданівці без риби, або з краденою радіоактивною рибою.

4. Об’єднання з містом не залежить від АЕС, а від міськради та громади м.ЮУ. І рада міста воює з керівництвом АЕС, бо ті примушують їх платити шалені гроші за теплопостачання, яке передбачено проектом ЮУ ЕК. Без міста, яке побудовано для обслуговування атомної станції, сама атомна станція перестане існувати. Але аесівці через суди здирають з южноукраїнців (своїх робітників) три шкури. І богданівців вони примусять платити за обіцяний за підтримку 20,7 соціальний рай. Та й Конституція забороняє таке об’єднання. Вся земля та все майно Богданівки увійде до об. громади, а ділити його буде рада, де голоси богданівців будуть малими. І залишаться богданівці без мосту і без землі. І без річки і без риби.

Шахраї прорахували все — і майже тотальну пасивність населення області, і необізнаність селян у тому питанні, за яке їх примушують голосувати, і Пасхальні свята, і обіцянки, і весняні роботи, і пізній час, і робочий день, і відсутність можливості мешканцям області прийняти участь у слуханнях, скориставшись громадським транспортом, і підготовка до Проводів… Реальна можливість прийняти участь у слуханнях є тільки у мешканців Доманівки. В 16.00 від Доманівської РДА відходить автобус ЮУ АЕС у Богданівку. Він же й привезе у Доманівку. Ваша черга, доманівці!

Богданівка — Богом дана земля. Невже за шмат гнилої ковбаси богданівці — нащадки запорожців, віддадуть ядерним шахраям Дар Божий?!

Сергій Колєсніков — голова ВЕА «Зелений світ». 17.04.17 року kolesnikov.s.t@gmail.com

Пишіть та єднймося, хто не втратив інстинкту самозбереження. Борімося і поборемо!

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.