Не пропусти

Відділ містобудування та архітектури Вознесенської міської ради доводить до відома, що укладений договір з КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ПАРКОВКА ТА РЕКЛАМА» від     13 квітня 2017 року №18  щодо розробленняКОМПЛЕКСНОЇ СХЕМИ РОЗМІЩЕННЯ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД ДЛЯ ПРОВАДЖЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЇХ АРХІТЕКТУРНИХ ТИПІВ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА ВОЗНЕСЕНСЬКА.

mistobud

На сьогоднішній день в м. Вознесенську  відсутній  нормативно — правовий акт, яким визначаються місця розташування тимчасових споруд  для провадження підприємницької діяльності  з урахуванням вимог будівельних, санітарно-гігієнічних норм, а також існуючих містобудівних обмежень, вимог щодо охорони навколишнього природного середовища  та раціонального використання територій, охорони історико-культурної спадщини, земельно-господарського устрою. Крім того, розміщення суб’єктами господарювання тимчасових споруд, що мають різний зовнішній вигляд, негативно впливає на естетичний вигляд міста Вознесенська в цілому.

Відсутність такої комплексної схеми стало передумовою ускладнення реалізації прав суб’єктів господарювання  на розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста. В свою чергу, зважаючи на посилення тенденції встановлення тимчасових споруд (далі ТС) у місті, та з метою впорядкування розміщення існуючих ТС, це є гострою проблемою і потребує негайного вирішення.

Основною метою такого регулювання є виконання положень статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пунктів 1.5., 1.6., 2.4. Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244.

Очікувані результати розроблення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території м. Вознесенська, це:

Сфера впливу Вигоди
Місцева влада • Забезпечення прозорості процедури розташування ТС для здійснення підприємницької діяльності

• Підвищення іміджу місцевої влади

Суб’єкти підприємницької діяльності • Спрощення процедур отримання паспортів прив’язок на тимчасові споруди для провадження підприємницької діяльності

• Реалізація з боку суб’єктів господарювання прав щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Територіальна громада міста • Покращення умов обслуговування мешканців міста

• Одержання якісних послуг

• Забезпечення благоустрою та озеленення прилеглих територій до тимчасових споруд

Пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо розроблення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території м. Вознесенськ  можна надсилати до 28 квітня 2017 року на  адресу:  Відділ містобудування та архітектури Вознесенської міської ради, вул. Соборності,41,                     м. Вознесенськ,  56500, тел.. (05134) 4-26-74.

Після розроблення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та їх архітектурних типів на території    м. Вознесенська, ця документація буде розглядатись як регуляторний акт.

   Головний архітектор міста Л. Чорна

http://voz.gov.ua/material/5641

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.