Не пропусти

За чисте довкілля. Вознесенщина приєдналася до всеукраїнської акції з благоустрою

8 квітня на Вознесенщині проходив загальнорайонний суботник з благоустрою, наведення порядку та санітарного стану населених пунктів району. Жителі району прийняли активну участь в суботнику. Було очищено прилеглу територію, від сміття та опалого листя, побілено вапном дерева та бордюри, висаджені квіти та кущі, прибрано парки, сквери, подвір’я, центральні вулиці.

_4nqjlbslesdscn7220

Особлива увага зверталася на стан придорожніх територій, дитячих майданчиків, пам’ятників загиблим землякам, братських могил.

Метою таких заходів є забезпечення благоустрою, чистоти та порядку в населених пунктах району та покращення його санітарного стану. Подібні заходи об’єднують жителів і сприяють більш бережному ставленню до свого села. Адже чисто не там де метуть, а там, де не смітять. Проведення таких акцій не лише формує відповідальне ставлення до території, а й у майбутньому сприятиме збереженню належного екологічного стану в межах краю в цілому.

ymvsckehvpuimg_20170320_132507

Сподіваємось, що проведена робота не буде даремною і мешканці нашого району цінуватимуть ту чистоту та красу, яку було створено для них небайдужими людьми.

image-1img_8245

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

dscn7549img_4339

sam_5922dscn7531

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35753

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.