Не пропусти

Програми Уряду в дії

6 квітня під головуванням голови Вознесенської РДА Наталії Баланюк відбулося засідання міжвідомчої робочої  групи з питання забезпечення реалізації рішень Уряду, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

dscn9202dscn9188

В засіданні робочої групи взяли участь директор Вознесенського міськрайонного центру зайнятості Ларченко І.В., начальник відділу статистики у Вознесенському районі головного управління статистики у Миколаївській області Отрєп’єва Л.В., начальник фінансового управління райдержадміністрації Тімотіна С.Г., начальник відділу Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України у Миколаївській області Колонтай В.Б., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Житник А.В., начальник відділу з питань праці та зайнятості населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ткаченко І.І., головний лікар КЗ «Вознесенський РЦПМСД» Жарська Г.А., начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Аркуша В.І., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лукова О.І.

imagedscn9179-1

Начальник управління соціального захисту населення Житник А.В. доповіла про стан виконання доручення  Віце-Прем’єр  Міністра України  Розенка  П.В. з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства  в частині  мінімальної заробітної плати у 2017 році, вжиті заходи та проведену інформаційно — роз’яснювальну роботу.

Запрошені керівники гуманітарно – соціальної сфери доповіли про стан  впровадження мінімальної заробітної плати  з 2017 року  у розмірі 3200 грн.  в окремих галузях бюджетної сфери  Вознесенського району та доповіли про ризики у зв’язку з підвищенням  мінімальної заробітної плати, проблеми та пропозиції  до  шляхів  їх вирішення.

dscn9190

В процесі обговорення проблемних питань членами комісії були надані рекомендації щодо шляхів їх вирішення та прийняті рішення спрямовані на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35683

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.