Не пропусти

ОПТИМІЗАЦІЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УПРАВЛІНЬ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

ідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 року № 988 «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» в Миколаївській  області проведена оптимізація структури органів Фонду області шляхом злиття окремих управлінь.

Рішення щодо об’єднання управлінь є суто організаційним рішенням Пенсійного фонду України і його мета – покращити якість управління в пенсійній системі.

Так, до Вознесенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Миколаївської області приєднано три територіальних управління, це:

— управління Пенсійного фонду України в Веселинівському районі, управління Пенсійного фонду в Доманівському районі, управління Пенсійного фонду в Братському районі.

Об’єднання  управлінь не тягне за собою скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг. Нова організація роботи в першу чергу направлена на скорочення адміністративних видатків, оптимізацію керівного складу управлінь.

Для мешканців і пенсіонерів міста Вознесенська, Вознесенського, Веселинівського, Доманівського, Братського  районів фахівці з питань призначення, перерахунку, а також відділу обслуговування громадян, які виконують функції з прийому заяв про призначення та перерахунок пенсій, видачі відповідних довідок, пенсійних посвідчень, надання консультацій з пенсійних та інших питань, працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, що й до об’єднання:

— в м. Вознесенську та Вознесенському  районі – м. Вознесенськ вул. Київська,8;

— в Веселинівському  районі – смт. Веселинове, вул. вул. Мозолевського,14

— в Доманівському районі – смт. Доманівка, вул..вул. Центральна, 61;

— в Братському районі – смт. Братське, вул..Миру, 100

Жителям  районів не варто хвилюватися, а для отримання сервісу з питань пенсійного забезпечення достатньо звернутися до спеціалістів відділу з обслуговування громадян за вищезазначеними адресами.

Гарячі телефонні лінії Вознесенського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Миколаївської області: (05134) 4-51-14; 4-21-10; 4-03-65.

Оптимізація територіальних органів Пенсійного фонду України – це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення.

http://voz.gov.ua/material/5624

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.