Не пропусти

Каналізація — це розкіш для місцевих жителів Вознесенська, місто робить кроки назад у розвитку

6 березня 2017 року о 15 годині в бібліотеці №4 по Героїв України,9 відбулася зустріч міського голови Лукова В.Д. з абонементами. Про цю зустріч були повідомлені  переважно пенсіонери у телефонному режимі вибірково. 

images

Випадково про цю зустріч стало відомо і мені (я теж користуюсь послугами цього закладу), я повідомила своїх колег — депутатів міської ради та помічника депутата — пенсіонера — абонемента… В.Д.  запізнився, бо мав зустріч з депутатом  міської ради Костюковим  О.М., тому повний зал людей похилого віку   почекав. 

Міського голову представили, наче він  імператор, знаменитість, великий  діяч, якого потрібно зустрічати стоячи, з бурхливими  оплесками , але… присутні повелися стримано.  Люди задавали питання про наболіле, мер відповідав… Але  найболючіше  питання  на сьогодні — це тарифи на водопостачання та водовідведення. 

Навколо цієї проблеми   останнім часом є  багато непорозумінь  та  розмов  на підвищених тонах.  Мер почав з того, що каналізація — це розкіш для місцевих жителів (дожилися !!!)!  Не я одна з розпливчатих фраз оратора  зрозуміла:  для чого нам потрібно ТОВ»БОС»,  яке  існує  за  наші  гроші,  проїдає  їх і не проводить жодної модернізації, не вводить ніяких новацій, щоб не підвищувати з населення побори, а послуги надавати на вищому рівні. 

Не повірю, що коли будувався шкірзавод італійцями, останні не передбачили  очищення  стічних  вод  із  заводу,  щоб у майбутньому використання водовідведення не мало таких сумних  наслідків.  Упевнена, що робоча група, яку депутати майже півроку намагаються створити, але  натикаються на шалений опір з боку Лукова та Ко,  змогла б зазирнути  за приховане  та  витягти  на загальне ознайомлення .

Щоб надати цій групі офіційного статусу , мало слів міського голови: «Створюйте?!!»…Говорили-балакали, висновок такий :  прозрівають люди, з кожною зустріччю  Лукову  важче заговорювати  населення брехнею… Єдина надія  Лукова на вчителів,  лікарів,  держслужбу…хоча  кабінка на виборчій дільниці не прозора,  хто знає як себе поведуть ті,  що повністю залежні від влади?

Депутат О.Ігошина

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.