Не пропусти

Всеукраїнські змагання з настільного тенісу для команд ПТУ – відкриті!

5 квітня 2017 року на міському стадіоні відбулося урочисте відкриття Всеукраїнських змагань з настільного тенісу серед команд професійно-технічних навчальних закладів.

Для участі у змаганнях до Вознесенська прибули команди з різних міст та областей України, а саме — команди з Миколаївської, Хмельницької, Чернівецької областей та з міст Києва і Дніпра. Як відомо вознесенцям, наше місто – одне з лідерів на теренах України з настільного тенісу завдяки міцній школі з тенісу в ДЮСШ.

nast-tenis-1nast-tenis-2

На урочистому святі були присутні почесні гості: міський голова Луков Віталій Дмитрович, начальник Миколаївського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Кулішов Олександр Юрійович та начальник Управління освіти Кисільова Світлана Вікторівна.

Віталій Луков розповів гостям про наше місто, активну спортивну молодь та побажав учасникам змагань знайти гарних друзів серед молоді міста. Запрошував відвідати мальовничі природні пам’ятки Вознесенщини (Актовський каньйон, Трикратський ліс), фізкультурно-оздоровчий комплекс «Водограй» з басейном та тренажерною залою, художній музей Є.А.Кібріка.

nast-tenis-3nast-tenis-4

Олександр Юрійович та Світлана Вікторівна також виступили з напутніми словами перед учасниками змагань і усіма присутніми та побажали «Нехай переможе найкращий!».

Свій виступ учасникам змагань подарували вихованці гуртка «Бально-спортивний танець» Центру дитячої та юнацької творчості (керівник – Катерина Петрова).

Наостанок, ведучий свята подякував за увагу та запросив команди до приміщення дитячо-юнацької спортивної школи для проведення змагань.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/5617

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.