Не пропусти

Відбулась нарада з сільськими головами району

5 квітня відбулась нарада з сільськими головами за участі голови районної державної адміністрації Наталії Баланюк, першого заступника Тетяни Панової, заступника голови райдержадміністрації Олени Козуб, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Івана Білоконя. Також були присутні начальники управлінь та відділів райдержадміністрації. Під час наради розглядалися 7 питань. Зокрема, начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Тімотіна повідомила про виконання дохідної частини районного бюджету у І кварталі 2017 року. За її словами дохідну частину за І квартал виконали всі сільські ради, що складає 238%. Районний бюджет виконано на 300%. Наголосила на закінчені періоду із здачі декларацій одноосібниками, тому націлила увагу присутніх на проведені плідної співпраці в цьому напрямку, за для вчасної проплати. Також керівник звернула увагу на виготовленні електронних ключів, щоб проводити електронні платежі.

img_3396img_3397

По питанню децентралізації та створені об’єднаних територіальних громад, доповіла голова району Наталія Баланюк. Об’єднання громад Вознесенської міської та Новогригорівської сільської рад схвалили учасники громадського обговорення, які одноголосно підтримали Проект рішення Вознесенської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Дорошівська та Білоусівська сільські ради, які планують утворити одну громаду, готуються до проведення місцевих виборів, які відбудуться 30 квітня.

img_3410img_3417

Начальник управління соціального захисту району Антоніна Житник повідомила присутнім про фінансування пільг з оплати послуг зв’язку та інших передбачених законодавством пільг за рахунок коштів з місцевого бюджету. До інших пільг відноситься пільгове перевезення залізничним транспортом, капітальний ремонт житла інвалідів війни. Антоніна Житник зазначила, що 573 тис. грн. вже виділено, проте, у зв’язку із збільшенням тарифів потреба складає 1 млн. 610 тис. грн. на відшкодування коштів.

В.о. начальника відділу у Вознесенському районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Надія Безкровна повідомила про верифікацію Вознесенського району. За її словами об’єм роботи дуже великий. Наголосила про відповідальність, яку несе особа, яка вносить дані. В розрізі сільських рад повідомила про виконану роботу із кадастровою системою. Вознесенський район поки відпрацював на 50%.

Начальник відділу культури, молоді та спорту Валентина Аркуша доповіла про роботу закладів культури, основні проблеми та напрямки роботи. В галузі розпочались процеси оптимізації та реорганізації. 3 сільські бібліотеки Олександрівська №2, Малосолонівська, Василівська реорганізовано в бібліотечні пункти. В сільських радах, що залишились 11 клубних закладів, 9 сільських бібліотек, 1 ЦРБ. Проблемами залишаються: часткові ремонти крівлі в Щербанівському, Малосолонівському СБК (зовнішній ремонт будівлі), Щербанівському СК, Білоусівському СБК. Сприяти вирішенню питання виготовлення правовстановлюючих документів, що посвідчують право на будівлі, в яких розташовані заклади культури та правовстановлюючі документи на земельну ділянку.

image

Піднімалося питання про поліпшення санітарного стану території населених пунктів району та стан створення паспортизованих місць видалення відходів. В сільських радах, котрі не увійшли до ОТГ, виявилось відсутні сміттєзвалища. Тому нідійшла пропозиція організувати збирання сміття на прикладі Бузької сільської ради, де також відсутнє сміттєзвалище, але вони уклади угоду з представниками міського сміттєзвалища  на розміщення ТПВ і своми силами туди вивозять.

Керівник апарату райдержадміністрації Олександр Торопін повідомив про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування з сервісними центрами МВС.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35671

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.