Не пропусти

На базі Южноукраїнської ДЕД запущено асфальтобетонний завод

На базі Южноукраїнської ДЕД запущено асфальтобетонний завод.

5 квітня 2017 року на базі Миколаївської ДЕД та Южноукраїнської ДЕД запущено асфальтобетонні заводи. Підготовка ще 2-х заводів нині знаходиться на завершальній стадії.

Локація АБЗ запланована таким чином, щоб забезпечити гарячою асфальтобетонною сумішшю бригади, які працюють на дорогах усієї Миколаївської області, і тим самим значно підвищити якість виконання ремонтних робіт.

На асфальтобетонних заводах здійснюється прийняття та зберігання матеріалів для приготування асфальтобетонної суміші; дроблення (при необхідності) та сортування щебеню й піску; безпосереднє приготування а/б суміші;  дозування та подача в бункер-накопичувач матеріалів; короткочасне зберігання а/б суміші та відвантаження готової продукції.

Під час виготовлення а/б суміші в обов’язковому порядку здійснюється вихідний лабораторний контроль готової продукції на відповідність вимогам нормативних документів.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області, в першу чергу, націлена на забезпечення безпечних та зручних умов проїзду автодорогами загального користування, тому тісно співпрацює з головною підрядною організацією – ДП «Миколаївський облавтодор» і надає всіляку підтримку у забезпеченні своєчасного виконання ремонтних робіт на автодорогах Миколаївщини.

 

Прес-служба САД у Миколаївській області

http://new.mk.ukravtodor.gov.ua/press/news/v_mykolaivskii_oblasti_zapushcheno_2_asfaltobetonni_zavody.html

1 комментарий

  1. Это хорошая новость для местного строительства.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.