Не пропусти

ГОРДІСТЬ МІСТА ВОЗНЕСЕНСЬКА

Наше місто може пишатися не тільки тим, що у нас чудовий оздоровчо-плавальний комплекс з 25-метровим та дитячим басейнами, тренувальними залами з різних видів спорту, залом сухого плавання, але й тим, що на змаганнях першості України в м. Запоріжжя, які проводилися 25-26 березня у 50-метровому басейні людей старше 15-ти років, Ісупов Олексій, на дистанції 50м батерфляєм, посів ІІ місце (срібна медаль), а на дистанції 50м в/с виконав І-спортивний розряд і був V.

isupov

Плавав він у різних тренерів, останнім з яких був Іванов Олег. З червня 2016 року тренером-консультантом був Чижевський Георгій Дмитрович багаторазовий чемпіон України серед чоловіків у віковій категорії 25 років і старше, багаторазовий рекордсмен Європи, чемпіон Світу 2015 та 2016 років (звання чемпіону Світу він буде захищати в Угорщині цього року) і тепер вже рекордсмен Світу, рекорд був встановлений і зафіксований 25 березня 2017 року в м. Запоріжжя.

ГО «Федерація з плавання» бажає Олексію наснаги, терпіння, успіхів у тренуваннях, змаганнях та навчанні, а Георгію Дмитровичу нескінченного здоров’я і невичерпного ентузіазму. Ви приклад для усієї нашої молоді, так тримати!

Прес-центр ГО «Федерація з плавання»

http://voz.gov.ua/material/5602

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.