Не пропусти

Відбулося засідання робочої групи щодо розгляду пакету документів по коригуванню тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

31 березня 2017 року у малій залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради відбулося засідання робочої групи з попередньої перевірки розрахунків економічно-обґрунтованих витрат на житлово-комунальні послуги, які надаються у м. Вознесенськ, та розгляду пакету документів по коригуванню тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за зверненням суб’єкта господарювання – КП «Єдність».

yednist-1yednist-2

У засіданні брали участь члени робочої групи, міський голова Віталій Луков, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Сметана та громадськість.

На початку засідання прозвучали скарги від мешканців багатоповерхових будинків щодо виконання договірних послуг КП «Єдність».

Очільник міста зазначив, що поки є будинки, які перебувають на балансі у КП «Єдність» — підприємство повинно існувати. Зі створенням нових ОСББ відбудеться реорганізація і тоді КП «Єдність» буде працювати тільки як аварійна служба.

На сьогоднішній день підприємство дійсно не надає послуги потрібної якості, які обумовлені у договорі. Причиною є економічно необґрунтований тариф та дефіцит висококваліфікованих спеціалістів.

Активну участь в обговоренні взяла громадськість, яку цікавило, чи достатньою інформацією володіють мешканці багатоповерхових будинків щодо створення ОСББ. Крім того, вознесенці звернулися з проханням розмістити статтю роз’яснювального характеру в міській газеті «Новини Вознесенська: День за днем» та на офіційному інтернет-порталі міста з цього питання.

Також було запропоновано органам місцевого самоврядування створити конкурсну комісію щодо виявлення існуючих управлінських компаній, які можуть запропонувати свої послуги «ЖЕКівським» багатоповерховим будинкам.

Віталій Луков дав доручення керівництву КП «Єдність» надати акти виконаних робіт за останні 2 роки та план оптимізації підприємства Управлінню житлово-комунального господарства, розробити та оприлюднити графік проведення зустрічей з мешканцями будинків, які є на балансі у КП «Єдність».

За результатами засідання було вирішено винести на розгляд виконавчого комітету Вознесенської міської ради питання щодо встановлення Комунальному підприємству «Єдність» нового тарифу.

http://voz.gov.ua/material/5601

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.