Не пропусти

З 1 квітня 2017р. найменший розмір «абонплати», для побутових споживачів газу Вознесенська становитиме 54 грн., найбільший 216 грн.

З 1 квітня 2017р. найменший розмір «абонплати»,  для побутових споживачів газу Вознесенська становитиме 54 грн., найбільший 216 грн.

Вартість абонплати для побутових споживачів буде визначатись потужністю лічильника, помноженою на базовий коефіцієнт 54 грн.

screenshot_4

 

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг затвердила щомісячну абонплату за газ.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби НКРЕКП.

screenshot_1bez-nazvaniya-6

З 1 квітня українці будуть платити за газ суму, що не залежить від споживання газу. Абонплата буде вираховуватись залежно від приєднаної потужності (газового лічильника) кожного споживача.

Відповідно до рішення НКРЕКП кожен споживач платитиме за газ як за товар (4942 грн за тисячу кубометрів плюс гранична торгівельна націнка газопостачальної компанії, яка становить 3,2%), окремо нараховується плата за користування приєднаними потужностями. Крім того, 23% тарифу складатимуть витрати “Укртрансгазу” на транспортування газу.

Побутові користувачі будуть платити. Наприклад, побутові споживачі “Житомиргаз” платитимуть 1,91 коп. за 1 кубометр на годину (без ПДВ), а промисловість – 5,23 коп.

Також повідомляється, що промислові та побутові споживачі ПАТ “Київгаз” сплачуватимуть однакову ціну – 1,27 коп. за 1 кубометр на годину (без ПДВ).

Також НКРЕ планує в майбутньому вирівняти ціни для побутових та промислових споживачів.

https://104.ua/ua/gas-and-money/id/nkrekp-zatverdila-tarifi-na-rozpodil-za-jevropejsk-22965

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.