Не пропусти

ВЧИТЕЛІ МІСТА НА ШЛЯХУ ДО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ

treningi

Весняні канікули для вчителів міста проходять у активному режимі. Щодня відбуваються тренінгові заняття від навчального центру Академії інноваційного розвитку освіти. Навчання (майстер-класи, тренінги) відбувається на основі сучасних технологій з залученням провідних висококваліфікованих вітчизняних фахівців-практиків в освітній галузі, які дають слухачам тільки перевірені на власному досвіді стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні.

Вчителі міста обрали для себе 5 навчальних курсів: «Від мультимедійного до інтерактивного уроку», «Громадсько спрямоване управління загальноосвітнім навчальним закладом», «Інструменти ІКТ сучасного педагога», «Новітні тенденції у створенні презентацій», «Самооцінка, самодослідження, самодіагностика як шлях до професійної самореалізації».

Всього до навчання долучилися 204 вчителя з різних шкіл міста. Сподіваємось, що такі професійні діалоги сприятимуть удосконаленню професійної майстерності та загальної культури керівних та педагогічних кадрів, розвитку їх ініціативи й творчості, активізації роботи з впровадження в практику інноваційних технологій та передового досвіду і, внаслідок цього, підвищенню ефективності навчально-виховного процесу в навчальних закладах міста.

Колосова Л.М.,

директор науково-методичного центру

http://voz.gov.ua/material/5583

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.