Не пропусти

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ОБСТЕЖЕННЯ ВУЛИЦІ ЧУБЧИКА

 

28 березня в кабінеті міського голови відбулась нарада за результатами двотижневої перевірки працівниками  Вознесенського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області й Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва ВМР благоустрою вул. Чубчика та дотримання там умов паркування.

29-03-17-1

Участь у нараді взяв заступник міського голови з питань виконавчих органів ради Ю.О. Сметана, заступник  начальника Вознесенський ВП  ГУНП в Миколаївській області  І.В Жук, заступник начальника сектору превентивної діяльності  О.М. Палій, начальники відділів Виконавчого комітету та Управлінь Вознесенської міської ради.

20 березня 2017 року було створено комісію з представників КП «СОМ», УЖКГ та КБ та Вознесенського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області для обстеження місць для паркування по вул. Чубчика, у зв’язку з порушенням умов договору оператором. 22-23 березня  2017 року комісія провела відповідну перевірку з фото-та відеофіксацією правопорушень. Також було обстежено стан благоустрою вулиці Чубчика. За підсумками перевірки працівники УЖКГ та КБ склали 2 акти обстеження, в одному з яких зафіксовано неналежний стан утримання даної вулиці.

В свою чергу працівниками поліції було складено 8 протоколів за ст. 160 КУпАП «Торгівля з рук у невстановлених місцях», які було передано до суду, 13 протоколів за ст.152КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» та 3 протоколи за ст. 159 КУпАП «Порушення правил торгівлі на ринках».

Оскільки результати перевірок стану благоустрою вулиці Чубчика, дотримання умов паркування, а також методи боротьби  зі стихійною торгівлею досі не дали бажаних та видимих результатів, міський голова В.Д. Луков закликав продовжувати розпочату роботу та дав відповідні доручення  Управлінню житлово-комунального господарства та КП «СОМ». Також він закликав поліцію не припиняти роботу з обстеження даної вулиці, складати протоколи і розглядати можливість конфіскації товару в постійних порушників правил торгівлі. Всі ці заходи спрямовані на боротьбу зі стихійною торгівлею по вул. Чубчика, що призвела до кричущих порушень правил її благоустрою.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/5584

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.