Не пропусти

Спільна зустріч представників Національної поліції та Вознесенського МРЦЗ зі студентами Вознесенського коледжу МНАУ

23 березня в приміщенні Вознесенського коледжу Миколаївського національного аграрного університету відбулась зустріч студентів 4 курсу юридичного факультету з начальником сектору кадрового забезпечення Вознесенського відділу поліції ГУМП В Миколаївській області, майором поліції Нікітченко Русланом Миколайовичем спільно з фахівцями Вознесенського МРЦЗ. Захід відбувся з метою сприяння укомплектуванню вакансій патрульної поліції, в якому прийняло участь 38 студентів коледжу.
Представник поліції, Руслан Миколайович, розповів про вимоги до кандидатів, а саме: прагнення до якісних змін, віковий бар’єр від 21 до 35 року, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії «В», відсутність судимості, вільне володіння українською мовою, фізичне здоров’я та моральна стійкість.

cz_28032017

Звернув увагу присутніх, що призначення на службу в поліцію здійснюється через конкурсний відбір та пропонується заробітна плата за вищезазначеними вакансіями від 6000 грн. Крім того, претенденти на посади проходять професійне навчання за міжнародними стандартами, мають можливість кар’єрного зростання та забезпечуються державними соціальними гарантіями.
Тож, кожна молода людина з високим рівнем комунікаційної культури і здатна професійно виконувати свої посадові обов’язки, має право подати свою кандидатуру на заміщення вакантних посад в поліції.
Багатьох студентів зацікавила надана їм інформація, тож сподіваємось зустріч що відбулась зможе вирішити чиєсь професійне майбутнє й подарує цікаву роботу та гідну заробітну плату.

http://voz.gov.ua/material/5578

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.