Не пропусти

Учнівська молодь Воронівської школи відзначила День визволення Вознесенщини від фашистських загарбників

Живе пам’ять людська, не старіє вона з роками, не тьмяніє. Вона стукає в наші серця дзвоном, попелом згарищ та руїн, обелісками в полі.

img_2270

До 73-річниці визволення Вознесенського району від фашистських загарбників, вшановуючи пам’ять про тих, хто загинув у полум’ї Другої світової війни та відстоював свободу і незалежність рідного краю на сході України, у Воронівській школі пройшов загальношкільний урок мужності «Мужність і відвага крізь покоління»,  який підготував учитель історії, ветеран педагогічної праці Василь Петрович Жулай. Присутніх вразила як емоційна розповідь вчителя, так ціннісно-патріотична насиченість матеріалу виховного заходу.

З метою утвердження спадкоємності традицій воїнів-переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни на свято були запрошені: ветеран праці Іван Микитович Коваленко, ветерани афганської війни: Олег Сюренко та Сергій Савченко, ветерани антитерористичної операції: Олександр Труц, Олександр Лучко, Олександр Гриценко, Олександр Смілянець та Дмитро Жабровський. В цей день разом із своїми славетними односельцями був сільський голова Якушкін Олександр Олександрович.

 

В ході заходу  використовувалися як художні, так і документальні відеоматеріали, номери художньої самодіяльності учнівської молоді, що сприяло емоційній наповненості  заходу.

Метою проведення цього заходу є виховання в учнів патріотичних почуттів, збереження пам’яті про історичне минуле нашого народу, вшанування героїчного подвигу відважних воїнів. Завершуючи захід, учнівська молодь Воронівської школи подякувала всім ветеранам за мужність і героїзм!

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35378

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.