Не пропусти

Районній організації ветеранів – 30 років

imagedscn9628

В день визволення Вознесенщини від фашистських загарбників 24 березня виповнилося 30 років з моменту утворення районної ветеранської організації. У Центральній районній бібліотеці відбулося урочистосте зібрання представників осередків районної організації, органів державної влади.

dscn9658dscn9635

Голова райдержадміністрації Наталія Баланюк взяла участь в урочистостях та сердечно привітала актив районної ветеранської організації та побажала ветеранам району здоров’я, довголіття та натхнення у громадській роботі.

За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху району та з нагоди 30-річччя утворення ветеранської організації керівникам осередків ветеранської організацій району були вручені Почесні грамоти та квіти.

Подякою голови Вознесенської райдержадміністрації за сумлінну працю, активну участь у громадському житті ветеранської організації та з нагоди 30-річчя утворення районної організації ветеранів нагороджено голову ветеранської організації Захарову Раїсу Іванівну.

dscn9640

Після урочистої частини прозвучали музичні вітання учасників народного колективу української пісні «Невичерпне джерело» Вознесенського РОМЦ.

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35368

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.