Не пропусти

НАМ НЕ ЗАБУТИ ПОДВИГ ЗЕМЛЯКІВ

23 березня, напередодні Дня визволення м. Вознесенська від фашистських загарбників бібліотека №1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська», спільно з вознесенським краєзнавчим музеєм провели історико – краєзнавчий урок «Нам не забути подвиг земляків». На захід були запрошені студенти Вознесенського професійного аграрного ліцею, разом з бібліотекарем Кукушкіною А. А.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Кожного разу, коли наближається 24 березня — День визволення Вознесенська від фашистських загарбників, ми знову повертаємося до подій далеких воєнних років. Саме про цю страшну війну, про тих, хто визволяв наше місто, хто з каменя дивиться на нас з висоти своїх пам’ятників, розповіли працівники бібліотеки №1 Барановська Р. В. та Саган В. Л. Активний читач бібліотеки Петреченко Сергій, відтворив образ українського солдата та прочитав вірші на воєнну тематику. Завідувач краєзнавчим музеєм Городня Т.А., провела для студентів екскурсію та показала предмети та матеріали воєнних років. Кожен з присутніх відчув хвилювання від того, що пережили наші визволителі під час звільнення нашого міста.

Подвиг воїнів-визволителів непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв наше рідне місто, виявив нездоланну мужність та незламність духу. Визвольна місія є великою та святою.Та скільки б не прошло років і десятиріч, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.Тому наш священний обов’язок – берегти пам’ять про тих, хто визволяв наше місто.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Низький уклін, вічна пам’ять і слава воїнам-визволителям.

Бібліотека №1

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/5573

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.