Не пропусти

Чи отримає ТОВ «БОС» нову ліцензію, в зв’язку з виявленням факту оренди без конкурсу комунального майна? НКРЕКП 4 квітня 2017р. починає перевірку ТОВ «БОС»

Чи отримає ТОВ «БОС» нову ліцензію, в зв’язку з виявленням факту  оренди без конкурсу комунального майна?  НКРЕКП 4 квітня 2017р. починає  перевірку ТОВ «БОС».

КП «Водопостачання м. Вознесенська» та ТОВ»БОС» протягом двох місяців, зобов’язані оформити нові ліцензії на свою діяльність, відповідно до постанови НКРЕКП №307 від. 22.03.2017р.

Відповідно до вказаної вище постанови, НКРЕКП затвердило нові ліцензійні умови провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

bez-nazvaniya

Так, для міст с населенням більше 100 тис. мешканців ліцензію видає НКРЕКП, а для інших міст відповідні обласні державні адміністрації.

Нагадаємо,  раніше громадськими активістами було наголошено, комунальні об’єкти водовідведення Вознесенська, передані в оренду ТОВ «БОС» без конкурсу, що має ознаки порушенням законодавства України.

screenshot_68-300x212screenshot_213-300x257-300x257

Відповідно до Закону України «Про передачею в оренду чи концесію цілісних майнових комплексів підприємств, їхніх структурних підрозділів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності», передбачено обов’язкове проведення конкурсу, щодо оренди чи концесії цілісних майнових комплексів підприємств, їхніх структурних підрозділів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності.

Крім того, активісти направили листи щодо позбавлення ліцензії ТОВ «БОС», як такого що здійснює свою діяльність на виробничих потужностях, що мають ознаки незаконної оренди у Територіальної громади м. Вознесенськ.

Також, з 4 квітня розпочинається перевірка ТОВ «БОС»,  що буде проводити НКРЕКП.

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

22.03.2017                   № 307

Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення

Відповідно до законів України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про ліцензування видів господарської діяльності», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Національна комісія, що здійснює державне регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  1. Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, що додаються.
  2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 10 серпня 2012 року № 279 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення», зареєстровану в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2012 року за № 1468/21780.
  3. Строк, протягом якого ліцензіати, які провадять господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення, мають привести свою господарську діяльність у відповідність до вимог цієї постанови та подати до органу ліцензування документи та відомості, визначені частиною третьою статті 15 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності», становить два місяці з дня офіційного опублікування цієї постанови.
  4. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні – газеті «Урядовий кур’єр».

 

Голова НКРЕКП                                             Д.Вовк

screenshot_49-300x289-300x289screenshot_310-300x196-300x196

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.