Не пропусти

Вознесенськ «Потьомкінській»: з 20 тонн гуманітарного вантажу на Харківщіну, більша половина відправлена не з Вознесенська

Вознесенськ «Потьомкінській»: з 20 тонн гуманітарного вантажу на Харківщіну, більша половина відправлена не з Вознесенська.

Весь Вознесенськ прочитав ( на оф. сайті міста), що місто Вознесенськ за підтримки Облдержадміністрвції відправило на Харківщину, майже 20 тонн гуманітарного вантажу.

Дякуємо,  Філії «Вознесенська» ТОВ «Юпітер» (директор – Вербицька Т.Л.), ФОП Кутахову В.В., Кузику В.О., Цеплому М.В., Пташнику С.В. за збір гуманітарної допомоги в найкоротші терміни.

Однак, виявилось що більшу частину гуманітарного вантажу, більше 10 тонн (шифер, деревину, сипучі будівельні матеріали) зібрала Миколаївська область в цілому, а не місто Вознесенськ.

Звичайно, це не применшує вкладу Вознесенська та його громади, у вигляді небайдужих підприємців, у розмір гуманітарної допомоги Харківщині.

Проте чи доречний, не потрібний  «піар» Вознесенська, на гуманітарній допомозі всієї Миколаївської області для Харківщини?

Однак все ж таки, бажаємо успіху Ю. Сметані та Д. Пилипенко, що супроводжують вантаж до   місця призначення.

screenshot_1image-9

 

Майже 20 тонн гуманітарного вантажу буде доправлено на Харківщину

screenshot_2

Вознесенськ долучився до надання допомоги мешканцям Балаклійського району Харківської області, яке постраждало внаслідок пожежі на майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння.

За підтримки Миколаївської облдержадміністрації, 24 березня заступник міського голови Юрій Сметана супроводить до Балаклійського району близько 20 тонн вантажу з будівельними матеріалами,  серед яких шифер, піноблоки, дошки, цегла, клеюча суміш, а також 1 тонна питної бутильованої води.

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради висловлює подяку Філії «Вознесенська» ТОВ «Юпітер» (директор – Вербицька Т.Л.), ФОП Кутахову В.В., Кузику В.О., Цеплому М.В., Пташнику С.В. за збір гуманітарної допомоги в найкоротші терміни, а також колективам КП «СОМ», Виконавчого комітету та Управління освіти Вознесенської міської ради, закладам освіти за грошову допомогу для постраждалих від надзвичайної ситуації.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/5570

http://izvestia.nikolaev.ua/news/%d0%bd%d0%b8%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b0%d0%b5%d0%b2%d1%89%d0%b8%d0%bd%d0%b0-%d0%be%d1%82%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b8%d1%82-%d0%bc%d0%b0%d1%82%d0%b5%d1%80%d0%b8%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d1%83%d1%8e/

https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjh4vKzofDSAhXFjiwKHRa9AO0QFggsMAQ&url=http%3A%2F%2Faquagroup.ru%2Farticles%2Fskolko-vesit-list-shifera.html&usg=AFQjCNHMQdp0g97ohMap9iP-KFboQIlSrw

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.