Не пропусти

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Вознесенської міської ради

На порядок денний було винесені питання: про встановлення порядку побачення одного з батьків,який проживає окремо від дитини; про надання дозволу на відчуження житла; розгляд питань, отриманих від суб’єктів соціальної роботи; та питання про суїцидальні групи «Синій кит» для підлітків в соціальних мережах.

24-03-124-03-2

Усі заяви про відчуження житла, право користування яким мали діти, членами комісії були ретельно вивчено разом з документами, що гарантували збереження право кожної дитини на житло, та запропоновано винести на розгляд виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

При розгляді питань, отриманих від суб’єктів соціальної роботи щодо сімей, батьки яких неналежним чином виконують батьківські обов’язки відносно дітей, членами комісії було рекомендовано притягнути 2 батьків до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП, а також взяти під соціальний супровід 4 сім’ї, які опинилася в складних життєвих обставинах.

На засіданні комісії велику увагу було приділенню питанню щодо суїцидальних груп для підлітків в соціальних мережах. Оскільки інформація, що розповсюджується, несе реальну загрозу життю та здоров’ю дітей заступником міського голови Сербенюк Н.М. було надано доручення відповідним службам, відділам, управлінням провести відповідну роботу як з дітьми, так із їх батьками з метою попередження трагічних випадків серед дітей.

Служба у справах дітей Вознесенської міської ради

http://voz.gov.ua/material/5569

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.