Не пропусти

Питання перевезення пасажирів в селі Білоусівка

На Вознесенщині тривають суперечки між перевізником ПП «Ярошенко І.Т.» та ТОВ «Гаджиєв», через які цього разу постраждали жителі села Білоусівка. Вони не змогли дістатися завчасно до районного центру. Зустрічі з приводу вирішення конфлікту між перевізниками були неодноразово із керівництвом району, проте вони не дали результату. Перевізник ПП «Ярошенко І.Т.» продовжував нелегально здійснювати пасажирські перевезення, перешкоджаючи діяльності переможця конкурсу ТОВ «Гаджиєв», який впродовж нетривалого часу здійснював перевезення, а потім відмовився, поки на маршруті працює ПП «Ярошенко І.Т.», який псує транспортне майно.

img_3329img_3336

Керівництво району наполягало на знятті з маршруту Вознесенськ – Білоусівка транспорту даного перевізника, неодноразово направляючи листи в правоохоронні органи. Проте все марно. 24 березня ситуація взагалі зайшла в глухий кут.

Здійснюючи рейс водій ПП «Ярошенко І.Т.», взявши мешканців Білоусівки на рейс, деяких з них відмовився перевозити по пільговому посвідченню. Аргументував водій, що перевізник компенсації не отримає від сільської ради.

image-1img_3342

З цього приводу на зустріч прибула перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панова, разом з представником правоохоронних органів. Вона повідомила, що надання населенню Білоусівки послуги пасажирського перевезення є незаконним з боку ПП «Ярошенко І.Т.», зробила зауваження представнику даного підприємства, що не потрібно ігнорувати ЗУ та інші нормативно – правові акти, які регламентують порядок пасажирських перевезень, адже переможцем став ТОВ «Гаджиєв». Тетяна Панова пояснила, у зв’язку з чим не може здійснюватись пільгове перевезення ПП «Ярошенко І.Т.».

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35344

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.