Не пропусти

Міська рада перейменувала чергові вулиці та провулки на території м. Вознесенська

Міська рада перейменувала чергові вулиці та провулки на території м. Вознесенська.

images-1

Про упорядкування назв вулиць, провулків на території м. Вознесенська

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про упорядкування назв вулиць,

провулків на території м. Вознесенська

Розглянувши лист Відділу містобудування та архітектури Вознесенської міської ради від 06 вересня 2016 року №114, з метою упорядкування ведення містобудівного кадастру об’єктів топоніміки на території м. Вознесенська, відповідно до статті 3, 14, 23 Закону України «Про основи містобудування», статей 16, 22 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», частини першої статті 27 Закону України «Про засади державної мовної політики», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №559 «Про містобудівний кадастр», пунктів 1.15, 2.3, 4.2-4.4, 4.7 Порядку ведення словників Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 06 липня 2012 року № 1014/5 «Про словники Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», керуючись пунктом 41 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування   в Україні», Вознесенська міська рада

ВИРІШИВ:

1.Перейменувати вулиці, провулки на території м. Вознесенська, назви яких                         не відповідають українському правопису та які містять русифіковані назви вулиць та провулків:

Існуюча   назва Нова назва
Вулиці
Глебова Глібова
Гніліченко Гніліченка
Єрмоленко Єрмоленка
Корнейко Корнейка
Кошевого Олега Кошового Олега
Малінова Малинова
Овражна Ярова
Осіпенко Осипенка
Отрадна Відрадна
Пошукайло Пошукайла
Тимірязєва Тімірязєва
Торгівельна Торговельна
І Травня І-го Травня
228 стрілкової дивізії 228-ї стрілецької дивізії
8 Березня 8-го Березня
                                                                     Провулки
Гончаренко Гончаренка
Дорожний Дорожній
Кошевого Олега Кошового Олега
Кузнечний Ковальський
Михайловський Михайлівський
Олександровський Олександрівський
Онуфрієнко Онуфрієнка
Пірогова Пирогова
Радіщева Радищева
Усенко Усенка
Циолковського Ціолковського

 

 

2.Об’єднати назви провулків «Затишний» та «Уютний» в одну назву: провулок Затишний у м. Вознесенську, так як це є провулок на одній території.

 

3.Відповідно до Генерального плану міста Вознесенська, затвердженого рішенням Вознесенської міської ради від 11 грудня 2009 року № 3 та містобудівної документації «План зонування території (зонінг) м. Вознесенськ Миколаївської області», затвердженого рішенням Вознесенської міської ради від 30 листопада 2015 року №6, вилучити вулиці та провулки, які не зазначені в містобудівній документації на території міста Вознесенська, а саме:

 

  • вулицю Пасічна;
  • провулок Абрикосовий;
  • провулок Цегляний.

 

  1. Відділу містобудування та архітектури Вознесенської міської ради (Чорна Л.Т.К.) забезпечити направлення повідомлення до Миколаївської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи» Міністерства юстиції України щодо внесення змін до інформації словника вулиць по місту Вознесенську Миколаївської області, який міститься у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

 

  1. Відділам апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради забезпечити:

1) відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю – оприлюднення цього рішення в місцевих друкованих засобах масової інформації;

2) відділу забезпечення депутатської діяльності та сприяння розвитку місцевого самоврядування апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради – розміщення цього рішення на інформаційному інтернет-порталі міста Вознесенська.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, землекористування та екології (Вуїв О.В.).

 

 

Міський голова                                                                                            В.Д. Луков

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.