Не пропусти

Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбулось нагородження переможців відкритого конкурсу малюнків та фотографічних робіт «Я маю право»

23 березня 2017 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбулось нагородження переможців відкритого конкурсу малюнків та фотографічних робіт «Я маю право», що провидився з метою формування у дітей та підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини, розвинення морально етичних якостей дітей, соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку.

73

Права дітей завжди потребують особливої уваги та захисту. Ідея Конкурсу полягає в охоплені найширшої аудиторії дітей. Для втілення завдань конкурсу учасники знайомляться і осмислюють власні права та аналізують ступінь їх захисту.  Водночас, роботи учасників вказують на найважливіші проблеми, на які дорослим варто звернути увагу. Конкурс також допомагає дітям не боятись висловлювати власну думку та демонструвати власне бачення проблем. Робота над творчим проектом, як правило, стає підставою для обговорення питання прав дітей з батьками, вчителями, тож конкурс виконує своє правоосвітнє завдання.

126

Після цікавої і тривалої роботи, після вивчення та оцінки декількох десятків малюнків, оголошено результати конкурсу “Я маю право”. Нам цінна кожна дитяча мрія!  Журі під головуванням першого заступника начальника управління Інни Фірсової обрало 16 найкращих малюнків різних вікових категорій.

У своїх малюнках учасники Конкурсу поділилися своїм світобаченням на правову тематику. Школярі зображували право на життя, освіту, медичне обслуговування, працю, відпочинок, сім’ю, піклування, вільне спілкування, свободу совісті, думки і релігії.

Переможців привітав начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, який зазначив, що всі учасники конкурсу є багатогранними цікавими особистостями, талановитими та неповторними. І завдання нас, дорослих, підтримувати і розвивати їхні таланти та здібності, розширювати кругозір. Саме тому, управління юстиції вкотре ініціює проведення даного конкурсу. Дуже багато в нас талантів, дуже були цікаві роботи, ми усі разом збирались, довго мудрували над малюнками, кого обрати переможцями, нам було надзвичайно важко. Впевнений, що кожен дитячий малюнок, в якому зібрані тепло, щирість та любов маленьких сердець гідний призового місця. Нам цінна кожна дитяча мрія! Тому, у нас немає жорсткого змагання, немає перемоги чи програшу.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.