Не пропусти

ДО 73-РІЧЧЯ ВИЗВОЛЕННЯ ВОЗНЕСЕНСЬКА

Не всі вони повернулися

З тієї довгої кривавої війни,

У бронзу, в граніт одягнулися

Вітчизни Герої – дочки й сини.

Кожне десятиліття віддаляє нас від кривавих подій Другої світової війни. Але в історії є пам’ятні дати, про які не можна забувати. Таким світлим та визначним днем для вознесенців є 24 березня – День визволення міста від фашистських загарбників.

vizvol-2vizvol-1

З нагоди 73-ї річниці визволення м. Вознесенська в парку 1-го Травня відбувся мітинг «Пам’ять нескінченна книга» та покладання квітів до братської могили героїв-визволителів.

Міський голова Віталій Луков привітав учасників мітингу з черговою річницею визволення міста, подякував ветеранам Другої світової війни за героїзм і мужність, закликав громадськість вклонитися полеглим у боях за місто та своїми вчинками бути гідними їх пам’яті. Міський голова згадав і про сучасних герої – воїнів АТО, які, як і їхні діди та батьки, захищають нині Батьківщину на сході України.

vizvol-3vizvol-4

Голова Вознесенської міської Ради ветеранів України Віктор Мазур звернувся до молодого покоління з відкритим листом, ухваленим напередодні на урочистому пленумі, присвяченому 30-річчю міської та обласної організацій ветеранів України. У зверненні були настанови для молоді: допомагати ветеранам Другої світової війни, берегти пам’ять про загиблих, оберігати меморіальний комплекс, пам’ятники та братські могили від актів вандалізму, з шаною та повагою ставитись до героїчних сторінок історії, цінувати подвиг і жертву своїх дідів в ім’я миру.

vizvol-11vizvol-10

Вчитель історії ЗОШ №10 Руслан Барташук здійснив історичний екскурс у 1941-44 роки та пригадав подвиг нашого земляка Героя Радянського Союзу Василя Корнейка, який поліг у боях за Вознесенськ. А учень гімназії №1 Микола Ткач подарував присутнім зворушливий вірш «Страшний сон».

Хвилиною мовчання учасники мітингу вшанували полеглих у запеклих боях за місто героїв і тих, кому не судилося діждатись чергової пам’ятної річниці.

vizvol-7vizvol-8

Пам’ятаймо загиблих! Шануймо живих! І робімо все для того, щоб в нашому спільному домі – Україні панував мир!

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/5568

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.