Не пропусти

ДЕНЬ БІЛОЇ РОМАШКИ

Туберкульоз – важке інфекційне захворювання, яке супроводжує людство, ймовірно з часів його появи. Туберкульозом хворіють і продовжують хворіти величезні маси населення. На жаль, не тільки хворіють, від нього і помирають. На початку ХХ століття в країнах Західної Європи виник громадський рух, направлений на боротьбу з туберкульозом. В рамках цього руху запровадили «Туберкульозний день», під час якого збирали кошти для різних протитуберкульозних заходів. Символом дня став хрест, оздоблений білими квітами. А сам  день понад 100 років тому отримав назву «Біла ромашка» та став проводитись по всьому світу. Так, протягом минулого тижня, до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом дні «Білої ромашки» проводились і в нашому місті. Фахівці із соціальної роботи Вознесенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Вбережи себе від туберкульозу», що мала на меті поінформувати,  попередити й убезпечити населення від туберкульозу, об’єднатися в боротьбі з цією хворобою.

peres-1peres-2

Працівники Центру проводили бесіди з населенням міста, роздавали матеріали інформаційного, профілактичного характеру і паперові ромашки, що є символом здорових легень та боротьби з туберкульозом. Також було проведено соціологічне експрес-опитування населення щодо рівня обізнаності з питання боротьби з туберкульозом. Опитування показало, що більшість населення знає про проблему туберкульозу, може чітко вказати основні симптоми хвороби та добре знають, де можна пройти обстеження в нашому місті.

peres-3peres-4

Протягом тижневої акції перевірити свої легені міг кожен, адже в мікрорайонах міста працював пересувний флюорограф. Організатори акції закликали не бути байдужими до свого здоров’я, щороку проходити флюорографічне обстеження. Адже бути здоровим – значить бути щасливим!

peres-5

Директор Вознесенського МЦСССДМ

Т.А. Петрушкова

http://voz.gov.ua/material/5565

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.