Не пропусти

Повторний рейд прокуратури Миколаївщини: у Вознесенській виправній колонії № 72 порушення допускаються до даного часу (ФОТО)

Нагляд за додержанням прав засуджених та ув’язнених є одним з пріоритетних напрямків роботи органів прокуратури Миколаївщини.

Так, у четвер, 23 березня 2017 року, заступник прокурора Миколаївської області Анатолій Жмура у черговий раз відвідав Вознесенську виправну колонію № 72 для перевірки ходу проведення ремонтних робіт в житлових приміщеннях установи, додержання конституційних прав в’язнів на належні матеріально-побутові та медико-санітарні умови.

Разом з працівниками Вознесенської місцевої прокуратури заступник прокурора області перевірив санітарний стан приміщень установи, якість харчування, асортимент товарів у крамниці установи.

Під час відвідування дисциплінарних та житлових приміщень для засуджених Анатолій Жмура особливу увагу звернув на якість та терміни проведення запланованих ремонтних робіт.

Окрім того, під час обходу відділень соціально-виховної та психологічної служби, медичної частини виявлено заборонені для використання в’язнями  установи предмети (виделки), а у крамниці установи – прострочені продукти харчування.

За вказівкою прокуратури заборонені предмети та продукти харчування  вилучені з обігу.

Із керівництвом установи за результатами візиту проведено нараду та надано доручення працівникам Вознесенської місцевої прокуратури про здійснення контрольних перевірок діяльності Вознесенської виправної колонії № 72 з метою забезпечення неухильного дотримання конституційних прав в’язнів.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

http://myk.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=204696

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.