Не пропусти

Конкурс фоторобіт

Шановні вознесенці!

Наближається 222-а річниця з часу заснування Вознесенська. У зв’язку з цією світлою датою, у рамках краєзнавчих днів «Місто моєї долі», з 24 березня в День визволення Вознесенська до 23 травня 2017 року бібліотека №1 КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» проводить конкурс фоторобіт «Місто, в якому я живу». 

Головна мета конкурсу:

— відкриття та популяризація найкращих, найунікальніших куточків нашого міста за допомогою фотографії;

— залучення жителів міста до дій — треба діяти, розвиватись і показувати свої таланти!

Учасниками фотоконкурсу можуть бути фотографи-професіонали або аматори.

Для участі у фотоконкурсі приймаються фотографії, які безпосередньо стосуються міста Вознесенська та його околиць. Передати усю його красу та унікальність, поділитись своїми поглядами та любов’ю до рідного міста може тепер кожен житель. Покажіть, який Вознесенськ у ваших очах! Що, на вашу думку, найкраще у нашому місті? Не проходьте повз вже давно знайомий маршрут, а погляньте, по новому, на звичайні речі, які вас оточують, вийдіть з рутини повсякденності, адже все може стати незвичайним, чарівним, новим, варто тільки звернути на це увагу.

Фотороботи надсилаються на електронну пошту kzbiblio1@ukr.net чи подаються особисто в роздрукованому (розміром А4)або електронному вигляді (формат jpg) до 22 травня 2017 року до бібліотеки №1 за місцем знаходження: місто Вознесенськ, вул. Соборності, 15. Роботи приймаються щодня з 10.00 до 17.00, крім п’ятниці та суботи. Фотороботи подаються із зазначенням на зворотному боці: назви фотографії, прізвища, ім’я, по батькові, року народження та контактного номера.

Переможців конкурсу визначить компетентне журі. Нагородження переможців відбудеться 23 травня 2017 року. Кращі фотографії будуть використані для створення святкової виставки-презентації «Місто, в якому я живу» в бібліотеці №1. Виставка відкриється 25 травня, в день Вознесіння Господнього, коли місто Вознесенськ розпочинає відзначення річниці з часу заснування. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном 3-23-34.

Не обов’язково бути професіоналом, щоб побачити барви нашого буття в дійсності, треба додати лише краплю індивідуальності і знімок буде неперевершеним. Ми бажаємо всім учасникам удачі, везіння та віри в себе. Не вагайтесь, спробуйте! І хто знає, можливо, цього разу колесо фортуни обере вас.

КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська»

http://voz.gov.ua/material/5558

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.