Не пропусти

До 73-ї річниці визволення Вознесенщини від фашистських загарбників

Шановні мешканці району!

У п’ятницю, 24 березня, запрошуємо усіх бажаючих долучитися до заходу з нагоди Дня визволення Вознесенщини від фашистських загарбників. Урочиста хода, покладання квітів та мітинг розпочнеться о 09:00 год. Біля пам’ятного меморіалу загиблим воїнам у парку 1 Травня.

image-2

Привітання з нагоди 73-ї річниці визволення Вознесенщини від фашистських загарбників

Дорогі ветерани!

Шановні Вознесенці!

24 березня виповнюється 73 роки з того дня, коли Вознесенщину було звільнено від фашистських окупантів. У ці дні ми повертаємося своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданої і очікуваної весни 1944 року.

Згадаймо про тих, хто мужньо і стійко боровся з ворогами на фронтах, у підпіллі, національно-патріотичних формуваннях, трудився в тилу.

Схилімо голови в пам’ять про загиблих у смертельному двобої з ворогом, чиї могили відомі й незнані, розкидані по своїй і чужих землях. Пам’ятаймо про кожну солдатську краплину крові, кожну вдовину і сирітську сльозу.

Тож нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом доблесті, любові до України, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь за ради  незалежної держави.

Вклонімося тим, хто, не дивлячись на смерть, гіркоту втрат та пекельне полум’я боїв, заради прийдешніх поколінь йшов до перемоги.

Бажаємо їм і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління. Щастя їм, добра, здоров’я, оптимізму, бадьорості духу та любові оточуючих ще на багато років!

З повагою, голова райдержадміністрації  Н.Ю. Баланюк

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35260

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35264

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.