Не пропусти

Вознесенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової

Вознесенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги комплексно підходить до вирішення питання насильства в сім’ї.

Рівноправність є найважливішою основою будь-якого демократичного суспільства, що прагне до соціальної справедливості і поваги прав людини. Практично у всіх суспільних сферах існує часткова дискримінація з тих чи інших причин, будь-то релігія, національність, стать, та ін.

82dwrfan2m0

З метою боротьби проти гендерної дискримінації та насильства у сім’ї, 21 березня, у приміщенні Обласного центру соціально-психологічної допомоги Вознесенським МЦ з НБВПД проведено семінар для осіб, що знаходяться там на обліку на тему «Дискримінація. Домашнє насильство. Методи правового захисту». На семінар залучено місцевого практикуючого психолога, адже саме комплексна допомога є першим кроком до відновлення чистої свідомості.

wqzx3i4tzcm

Зазвичай допомоги та прихисту в центрі соціально-психологічної допомоги шукають особи, які зазнали психологічного тиску в родині та з боку суспільства. Переважна більшість це жінки та жінки з дітьми. В кожного з присутніх своя тяжка історія. Вознесенський місцевий центр визнає необхідність допомогти у вирішенні проблемних ситуацій та розповісти про методи правового захисту під час агресії з боку суспільства та конфлікту у сім’ї.

Начальник відділу правової інформації та консультації Палій Наталія розповіла присутнім про різні життєві ситуації де наявні випадки насильства в сім’ї. Також вказала на межу, коли за такі дії може настати адміністративна та кримінальна відповідальність.

Запрошений практикуючий психолог Сторчак Оксана відзначила, що випадки насильства в сім’ї мають свою першопохідну основу – конфлікт. Якщо бачити і залишати проблему не вирішеною, вона сама по собі не вирішиться, а ймовірно тільки загостриться.

Працівник МЦ та психолог надали практичні, юридичні та психологічні поради присутнім.

 

Отримайте безоплатну правову допомогу у Вознесенському МЦ з НБВПД

За адресою: м. Вознесенськ, вул. Київська 26А

тел. (05134)3-25-14, 095 22 98 063

email: voznesensk.mykolaiv@legalaid.gov.ua

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.