Не пропусти

Привітання очільника міста з нагоди 73-ї річниці визволення Вознесенська від фашистських загарбників

Шановні земляки!

24 березня наша громада відзначає 73-ю річницю з Дня визволення міста від фашистських загарбників. Ця подія має не лише історичне значення в наші часи, а й несе велике моральне навантаження з урахуванням подій, які відбуваються на сході нашої країни.

Сімдесят три роки тому наші дідусі та бабусі, батьки відстояли незалежність і цілісність держави, а сьогодні справжні чоловіки та жінки боронять країну від ворога за тими ж принципами – принципами цілісності, незалежності, свободи та великого патріотизму.

Шановні ветерани, учасники бойових дій, працівники тилу, діти війни! Від усієї громади низько вклоняємось вам за ваш патріотизм та мужність, велику силу духу, нескореність та незламність.

Вітаємо усіх вознесенців з 73-ю річницею з Дня визволення міста від фашистських загарбників та бажаємо міцного здоров’я, благополуччя та ладу в родинах. Нехай ніколи на нашу землю не прийде ворог. Нехай Господь Бог збереже нас від розбрату, війни та сліз. Мирного неба нам та віри у прийдешній день.

Запрошуємо усіх 24 березня на мітинг в парк 1 Травня, де о 8.15 усією громадою вшануємо світлу пам’ять загиблих та вклонимося живим ветеранам війни.

З повагою, міський голова В.Д. Луков,

секретар міської ради Л.М. Торжинська

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.