Не пропусти

Благоустрій освітлення Вознесенська буде робити ТОВ «Райагроременергомонтаж»

Проведено конкурс щодо визначення виконавця робіт по утриманню та поточному ремонту об’єкту благоустрою (зовнішнє освітлення) в м. Вознесенськ

14.03.2017  р. о 11:00 в малій залі міськвиконкому відбувся конкурс щодо визначення виконавця робіт по утриманню та поточному ремонту об’єкту благоустрою (зовнішнє освітлення ) в м. Вознесенськ.

За результатами конкурсу (протокол конкурсної комісії від 14.03.2017  №2), переможцем конкурсу обрано Товариство з обмеженою відповідальністю «Райагроременергомонтаж».  Кількість набраних балів 100 (сто).

Керуючись  пунктом 5.6.  «Положення про порядок  проведення конкурсного відбору підприємств з утримання об’єктів благоустрою населених пунктів», затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 11.11.2015 №160, на підставі наказу Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Вознесенської міської ради від 20.03.2017 №24 з Товариством з обмеженою відповідальністю «Райагроременергомонтаж» протягом п’яти  календарних днів після прийняття конкурсною комісією рішення  укладено договір про виконання робіт з утримання об’єктів благоустрою   строком на 5 (п’ять) років.

Управління ЖКГ та КБ

Вознесенської МР

http://voz.gov.ua/material/5548

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.