Не пропусти

Мешканцями проведено благоустрій у Воронівці

З приходом весни мешканці Вознесенщини активно взялись наводити лад в своїх населених пунктах. Прибирали свої подвір’я, сади, узбіччя вулиць, тощо. Значну роботу з благоустрою проведено в селі Воронівці. За ініціативи сім’ї Тітових Юрія та Лариси, не для показу, а для користі і краси – 17 березня зібралися небайдужі жителі села взявши в руки лопати, граблі, щітки. Цього дня односельчани об’єдналися для наведення порядку на території села

image-2-18zrwafukkyle

Разом збирали сміття, прибирали, вимітали, залучили трактор з ковшом для розчистки дороги мосту від мулу, розчистили узбіччя від заростей і чагарників, засипали щебенем дорогу на мосту. Окремі мешканці допомогли в побілці дерев. Узбіччя вздовж дороги та мосту позбулося сміття, мостові переходи очищені від моху, бур’янів та бруду.

Пофарбовано огорожу узбіччя, мостові переходи стали жовто-блакитного кольору.

gy2n4i1vp1q3gjckmxear8

Звісно за один раз неможливо ліквідувати наслідки забруднення. Але зроблена робота – це вже величезний крок до покращення благоустрою села. Тому організатори цієї справи вдячні всім, хто долучився до прибирання та облагородження території мосту села.

Учасники «суботника» висловлюють подяку за надану допомогу транспортом Кутовому Ю.А., за виділені кошти на фарбу  для перил Ткаченко М.В., Жулаю Ю. В., Науменку І.Б.

6it8z1nnkb4image-1-26

Починається весна і наступає пора проведення благоустрою території, яку жителі району спроможні власними силами змінити на краще.

image-3-7

http://voznesensk.mk.gov.ua/ua/news/?id=35199

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.