Не пропусти

Колективний договір – найважливіший нормативно-правовий акт, який регулює умови праці на підприємстві

21 березня у сесійній залі Вознесенської міської ради відбувся семінар-нарада з питань проведення колдоговірної компанії підприємствами, установами та організаціями міста у 2017 році під головуванням начальника Управління соціального захисту населення ВМР Ірини Шишляннікової.

Запрошеними були керівники, головні бухгалтери та голови профспілок підприємств, установ та організацій м. Вознесенська всіх форм власності та господарювання.

Ірина Анатоліївна виступила з вступним словом до присутніх та зазначила, що Управління соціального захисту населення постійно надає інформаційну та консультативну допомогу керівникам, спеціалістам, головам профспілкових організацій з питань необхідності укладання колективних договорів, оскільки колективним договором установлюються всі соціальні пільги, гарантії, компенсації та регулюються трудові і соціальні відносини в колективі.

seminar-narada-1seminar-narada-3

На даний час у Вознесенську уклали та зареєстрували колективні договори 173 підприємства ( в тому числі 46 підприємств з чисельністю працівників менше 15 чоловік), що становить 100 відсотків від працюючих підприємств. 97,2% підприємств міста уклали довгострокові колективні договори: 159 колективних договорів терміном дії 2-3 роки, 10 колективних договорів – на 4-5 років, 4 – на 1 рік.

Начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Галина Івченко, ознайомила присутніх з поняттям «колективний трудовий договір» та важливість його укладання.

seminar-narada-1seminar-narada-4

Головні спеціалісти Управління соціального захисту населення, такі як: Анна Дранова, Оксана Крючкова, Лілія Качаун, Раїса Качковська та Катерина Бузілова виступили перед керівниками підприємств, установ та організацій щодо питань охорони праці, нормування та оплати праці, режиму роботи, тривалості робочого дня та часу відпочинку, стану атестації робочих місць, виконання квоти та працевлаштування інвалідів.

Питання присутніх стосувалися пільг працюючих зі шкідливими умовами праці, поняття ненормованого робочого дня, можливість поділу відпусток на декілька частин, який орган проводить атестацію робочих місць. Всі запрошені отримали відповіді та роз’яснення на поставлені ними запитання.

Ірина Анатоліївна подякувала всім за увагу та зазначила, що всі бажаючі можуть звернутися за консультацією в Управління соціального захисту населення ВМР за адресою: вул. Пушкінська,1, каб. №8, тел. 4-54-04.

Зазначимо, з початку поточного року Управлінням соціального захисту населення виготовлення та розповсюджено 117 буклетів щодо переваг укладання та повідомної реєстрації колективних договорів.

seminar-narada-5

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

http://voz.gov.ua/material/5545

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.