Не пропусти

БЕРЕЗНЕВІ ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

З іменем Тараса Шевченка сьогодні на планеті ідентифікується Україна та українці, а березневі Шевченківські дні символізують духовність, торжество добра, людяності.

Протягом березня в кожному навчальному закладі відбувалися заходи з нагоди вшанування пам’яті Т.Шевченка: тематичні уроки, Шевченкові свята, літературні читання, години спілкування, конкурси читців-декламаторів, виставки дитячих малюнків, стіннівок, поробок.

shevchenko

Уже другий рік поспіль гуртківці ЦДЮТ успішно виступають на обласному конкурсі Шевченківської поезії, що проводиться Миколаївським фондом «Дітям України». Цього року учасниками конкурсу стали Рахуба Анфіса, Білошина Анастасія, Мартинюк Кароліна (керівник Рахуба Н.Б.). Рахуба Анфіса вже вдруге стає переможницею конкурсу й посідає ІІІ місце у нелегких конкурсних перегонах.

Цьогорічною родзинкою Шевченківських днів стала участь навчальних закладів у Міжнародному флешмобі «Global Shevchenko», мета якоговшановуючи пам’ять великого Кобзаря, показати пам’ятники, встановлені по всьому світу та в Україні, що свідчить про його визнання та любов українського народу. Першими приєдналися до акції спеціалізована ЗОШ І ст. №1 та гімназія №1, до них долучилися ЗОШ №10, 7, 5, 2.

Крім того, найактивніша учнівська молодь відгукнулася на заклик громадської організації «Ukrainians» й взяла участь у наймасовішому у світі одночасному читанні вірша «В казематі» (Мені однаково, чи буду…) біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Шевченківські дні об’єднують нас всіх у спільній творчій справі – збереження та примноження духовної скарбниці нашого народу, справжнього взаємного порозуміння між людьми і народами. І всі – кожен на своєму місці, в ювілейні роки і повсякчас – виховуймо наступні покоління на порадах і силі геніального впливу Великого Кобзаря.

Шишкіна О.І., методист МНМЦ

http://voz.gov.ua/material/5541

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.