Не пропусти

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ меру Вознесенська Лукову В.Д., щодо можливого підвищення тарифі на водопостачання та водовідведення у м. Вознесенськ

                            

                                                          Іформаційно-аналітичний портал

                                                            «ВОЗНЕСЕНСЬК ОНЛАЙН

 

від 18.03.2017р.

№ 82

                                                            Вознесенському

                                                          міському голові

                                                           Лукову В.Д.

 

                                               ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

   щодо можливого підвищення тарифі на водопостачання та водовідведення у м. Вознесенськ

                    

     Шановний Віталію Дмитровичу звертаємось до Вас з приводу проведення зустрічі з міським головою 21 березня, щодо інформування населення про Проект постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення у м. Вознесенську». Запрошуємо мешканців міста.

Така зустріч з вознесенцями, э в край потрібною, однак суттево запізнілою.

Ми неоднорозово з липня 2016р. звертали Вашу увагу, що заплановані тарифи в розмірі біля 40 грн. за куб. води – Є КАТОСТРОФОЮ ДЛЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВОЗНЕСЕНСЬКА.

Більше того, неоднорозово вказували на найбільш правильний та швидкий шлях, якщо не для зменшення тарифу на водовідведення то для його стабілізаціії, а саме: РЕОРГАНІЗАЦІЮ ТОВ «БОС» та КП «Водопостачання м. Вознесенська».

Однак, майже рік влада вперто ігнорувала вказані вище питання, і до тягнула до того, що зараз дуже важко уникнути підняття тарифу на воду, а разом з підняттям і КОЛАПСУ ВОДОПРОВІДНОЇ та КАНАЛІЗАЦІЙНОЇ МЕРЕЖИ ВОЗНЕСЕНСЬКА.

Наші аргументи, щодо недолугості організації каналізаційної мережи, а саме структури властності ТОВ «БОС», та наявність беніфіціара у підприємства у вигляді громадянки Кіпру ХАРАЛАМБУС -ігнорувались.

Більш того, питанням структури власності ТОВ «БОС» намагались спекулювати, хибно стверджуючи, що по іншому функціонування каналізації міста не можливо, а ми намагаємось «розвалити» каналізацію, та взагалі всіляко маргіналізували тему беніфіціарного власника ТОВ»БОС» -ХАРАЛАМБУС.

Проте, прошу Вас на зустрічі прямо сказати вознесенцям, ХТО Є БЕНІФІЦІАРНИМ ВЛАСНИКОМ          ТОВ «БОС», це поняття є офіційним у законодавстві України, та вноситься до офіційного реєстру ЄДРПОУ.

Подальше замовчування або приховування беніфіціарного власника ТОВ «БОС», перед громадою міста, буде свідчити що влада Вознесенська стала на шлях маргіналізації.

Збільшення тарифу на воду до 40 грн., на нашу думку буде КАТАСТРОФОЮ ДЛЯ МІСТА. Адже тоді всі споживачі (населення, бюджетники, підприємства) будуть всілякими шляхами зменшувати споживання, що в свою чергу спровокує нову хвилю підвищення тарифу і з рештою ліквідацію каналізаційної мережи міста.

Ми зовсім не хочемо, щоб Ви увійшли у історію міста, як мер при якому була ліквідована централізована мережа каналізації міста.

Тому просимо відкинути політичні амбіції, та напрацювати ряд заходів для санації і модернізації каналізації Вознесенська, з урахуванням та вивченням усіх пропозицій громадськості.

На нашу, думку основним моментом для модернізації каналізації є реорганізація ТОВ «БОС», а саме вихід міста з числа засновників підприємства і передача майна КП «Водопостачання м. Вознесенська». Такий захід дасть змогу навести лад з майном каналізації, адже зараз ситуація нагадує анекдот коли «ХТОСЬ РОБИТЬ РЕМОНТ У КВАРТИРІ СУСІДА і СУСІД У НІЙ ЖИВЕ (УПРАВЛЯЄ), а місто залишається при «своїх інтересах, з бубликом».

Також, просимо:

— оголосити місячник добровільного оформлення незаконних приєднаннь (амністію), по прикладу Миколаївводоканал;

— вижити заходів, щодо пілотного проекту по встановленню лічильників води з дистанційною передачею показників;

— повідомити перелік заходів по ремонту та модернізації каналізації;

— створити коміссію при міській раді по вивченню калькуляції тарифів та шляхів реорганізації           ТОВ «БОС»;

— розглянути можливість побудови мережи бюветів по місту, для забезпечення вознесенців безкоштовною бюветною водою та страховки на випадок колапсу водопровідної мережи.

 

 

Головний редактор                                                      М. Вознесенській

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.