Не пропусти

Представники Вознесенщіни приймають участь у дводенних навчаннях підрозділів територіальної оборони

На Миколаївщині проходять дводенні навчання підрозділів територіальної оборони

screenshot_9screenshot_11

screenshot_10screenshot_12

На полігоні частини Національної гвардії України розпочалися перші за своєю масштабністю в історії Миколаївщини дводенні навчання підрозділів територіальної оборони.

Участь в них взяли більше 700 чоловік з усіх районів та міст області. Територіальні загони, кожен з яких створений з резервістів певного району, очолюють голови міст та районних державних адміністрацій. До проведення інструкторсько-тактичних занять залучений особовий склад бригад, розташованих в Миколаївській області. Перш за все – 79-ї десантно-штурмової бригади.  Відкрив дводенні навчання голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко:

«Сьогодні ми відбудовуємо оборону Миколаївщини, — сказав він. – Це і Рух опору Миколаївщини, і підрозділи територіальної оборони.  По цеглині будуємо нашу могутню армію, наш могутній Миколаївський загін, який зможе в будь-який час захистити нас не гірше, ніж наші військові. Цього разу ми прийняли рішення наблизити проведення навчань максимально до військово-польових бойових умов», — зазначив очільник області.

Голова ОДА Олексій Савченко перебуватиме на полігоні разом з учасниками навчань територіальної оборони протягом двох днів.

http://www.mk.gov.ua/ua/news/?id=35114

https://news.pn/ru/public/179096

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.