Не пропусти

Відбувся публічний звіт про виконання бюджету міста за 2016 рік

15 березня 2017 року  в сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради під головуванням міського голови Віталія Лукова відбувся публічний звіт про стан виконання бюджету міста Вознесенська за 2016 рік. Послухати його прийшли в основному представники бюджетної сфери, головні розпорядники коштів, окремі депутати міської ради.

fin-zvit-1fin-zvit-4

Віталій Луков розпочав зі звернення до присутніх, в якому подякував за зацікавленість станом виконання бюджету міста і висловив побажання, щоб громада міста більш відповідально ставилась до таких звітів та підтверджувала це своєю присутністю.

На початку було затверджено порядок денний після чого перейшли до заслуховування звітів. Заступник начальника Фінансового управління Вознесенської міської ради Тетяна Лисогор доповіла  про стан виконання бюджету міста за дохідною та видатковою частиною, показниками загального фонду, соціально-економічними  та іншими показниками /переглянути презентацію/.

fin-zvit-9fin-zvit-8

Так видаткова частина бюджету міста за 2016 рік виконана в розмірі 288033,415 тис. грн., або на 98,7 % до уточненого плану на 2016 рік 291842,112 тис. грн., в тому числі по загальному фонду в сумі 264395,601 тис. грн., по спеціальному фонду в сумі 23637,814 тис. грн., або відповідно на 99,5 % та на 90,7 % до уточненого плану на рік відповідно 265791,829 тис. грн. та 26050,283 тис. грн.

По розділу «Кредитування» обсяги повернення до міського бюджету кредитів, що надавалися для кредитування громадян на будівництво (реконструкцію) та придбання житла і комунальним підприємствам у минулі роки, по спеціальному фонду склали – -25,591 тис грн.

fin-zvit-6

Протягом поточного року забезпечена своєчасна виплата заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ міста по всіх галузях, відпускних педагогічним працівникам в повному обсязі згідно затверджених лімітів, забезпечено 100% фінансування захищених статей по всіх бюджетних установах міста: по енергоносіям, продуктам харчування, медикаментам.

Протягом року отримано коштів від благодійної, спонсорської допомоги, сум за дорученням в розмірі 1963,238 тис. грн. та всього в частині власних надходжень бюджетних установ в сумі 9743,736 тис. грн.

Присутні заслухали також звіти головних розпорядників коштів. Про використання бюджетних коштів в закладах освіти доповіла начальник Управління освіти Світлана Кисільова, в закладах соціального захисту – начальник Управління соціального захисту населення Ірина Шишляннікова. Співдоповідачами начальника УСЗН були головний лікар КУ «Вознесенська ЦРЛ» Володимир Красьоха та головний лікар КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Дяченко, які ознайомили присутніх зі станом використання бюджетних коштів в закладах охорони здоров’я. Про використання бюджетних коштів у сфері житлово-комунального господарства доповіла заступник начальника ЖКГ та КБ Наталія Войцеховська.

Підсумувала стан виконання бюджету міста за 2016 рік начальник Фінансового Управління Валентина Москаленко. Вона наголосила на тому, що за роботою бюджетних закладів, яких у місті нараховується 63 – оцінюється робота міської влади в цілому. Тож Валентина Володимирівна, як і міський голова, висловила побажання активнішої присутності на публічних звітах представників громади міста, платників податків, громадських організацій.

Міський голова Віталій Луков подякував усім за успішно пройдений бюджетний рік. Також поділився з присутніми перспективними планами на майбутнє щодо утримання та розвитку міста й окремо зупинився на закладах освіти та охорони здоров’я.

http://voz.gov.ua/material/5521

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.