Не пропусти

Рішення тимчасової робочої групи з розгляду колективного звернення жителів будинку № 3

Рішення тимчасової робочої групи 

з розгляду колективного звернення жителів будинку № 3 

по вул.Шевченка щодо обрізки 11 каштанів та 1 платану на прилеглій території та вивчення подібних фактів на території міста Вознесенська в цілому 

img_0496
( далі – Тимчасової робочої групи) 

від 14 березня 2017 року, протокол № 1 


1.Припинити обрізку дерев та накласти мораторій на ці роботи на березень-квітень 2017 року до розробки «Порядку проведення обрізки зелених насаджень у місті Вознесенську» відповідним розпорядчим документом міської влади. 

2.Розробити план поступового видалення тополь в місті Вознесенськ. 

3.Розробити загальний План озеленення міста ( окремо по вулицям) та ініціювати створення нового скверу біля річки Мертвовод . 


4.Виділити землю в місті Вознесенськ для вирощування низькорослих порід дерев для заміни тополь, визначити відповідальну організацію . 

5.Продовжити роботу щодо притягнення до відповідальності адміністрацію магазину «33кв.м» за знищення 303 дерев на прилеглій території. Про результати роботи доповісти на наступному засіданні Тимчасової робочої групи 1 квітня 2017 року. 

6.Доручити начальнику юридичного відділу Виконавчого комітету Вознесенської міської ради підготувати заяву до суду про не виконання адміністрацією магазину «33 кв.м» своїх зобов’язань щодо надання 100 саджанців цінних порід для висадження в місті, як компенсацію за знесення 303 дерев на прилеглій території. 

7.Зробити виїзне засідання представників Тимчасової робочої групи на вулицю Михайлівську щодо знесення дерев для проекту будівництва тротуару з велосипедною доріжкою. Координатором дій визначити Івахненко В.М. та Войцеховську Н.М. 

8.При формуванні завдань КП «СОМ» та ДСНС надавати ордери на знесення чи обрізку дерев з планом території та визначенням конкретних дерев, які необхідно обрізати чи знести цим підрядникам. 

9.Припинити з 16 березня 2017 року виконання робіт по знесенню та обрізці дерев силами ДСНС із-зі відсутності вищезазначених документів. 

10.Рекомендувати Управлінню ЖКГ та КБ міської ради: 

— розробити «Порядок проведення обрізки зелених насаджень у місті Вознесенську» до 1 квітня 2017 року з урахування вищезазначених пропозицій, 

— винести «Порядок проведення обрізки зелених насаджень у місті Вознесенську» на розгляд Тимчасової робочої групи та оприлюднити в засобах масової інформації до 10 квітня 2017 року; 

— підготувати проект рішення міської ради щодо затвердження «Порядку проведення обрізки зелених насаджень у місті Вознесенську» на розгляд міської ради у травні 2017 року. 

11. Запросити на наступне засідання представників «Миколаївобленерго», КП «СОМ» для обговорення цього Порядку та Планів обрізки зелених насаджень на 2017 рік. 


12.Рекомендувати міському голові провести службове розслідування щодо обрізки 11 каштанів та 1 платану на прилеглій території будинку № 3 по вул. Шевченка 24 січня 2017 року. 


13.Рекомендувати Управлінню житлово-комунального господарства підготувати проект рішення міської ради ( чи виконавчого комітету — у відповідності до повноважень) щодо введення мораторію на проведення обрізки чи знесення зелених насаджень на березень, квітень 2017 року та до затвердження ««Порядку проведення обрізки зелених насаджень у місті Вознесенську». 


14.Зазначити, що не підпадають під дію мораторію аварійні дерева, всі тополі та дерева, які несуть загрозу для цілісності будинків та безпеки жителів міста, щодо яких складені відповідні акти. 


15.Доручити секретарю Тимчасової робочої груп Івахненко В.М. підготувати проміжний звіт про діяльність Тимчасової робочої групи для доповіді на пленарному засіданні сесії 24 березня 2017 року головою Тимчасової робочої групи Кондратєнковим Ю.М. 


16.Оприлюднити протокол засідання Тимчасової робочої групи в засобах масової інформації: в газетах «Новини Вознесенська: день за днем» та «Вознесенськ-онлайн», на Вознесенському форумі до 17 березня 2017 року. 


17.Направити протокол Тимчасової робочої групи міському голові, Управлінню ЖКГ та КБ, членам Тимчасової робочої групи до 17 березня 2017 року. 
ГоловаТимчасової робочої групи 

Ю.М.Кондратєнков 


СекретарТимчасової робочої групи В.М.Івахненко 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.