Не пропусти

Міська влада та поліція узгодили дії щодо боротьби зі стихійною торгівлею

15 березня міський голова Віталій Луков провів нараду з представниками Вознесенського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області, Вознесенського відділу Очаківської ОДПІ  ДФС у Миколаївській області, Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва, Фінансового управління Вознесенської міської ради, відділу економіки та юридичного відділу апарату Виконавчого комітету ВМР. Запрошення до участі у нараді було надіслане і місцевій прокуратурі, але її  представників на засіданні не було.

Обговорювались питання громадського порядку в місті, порушення правил паркування  оператором парковки, що по вул. Чубчика (біля ЗОШ №2), стихійної торгівлі на вулицях Чубчика та Центральній. Віталій Луков закликав правоохоронні органи максимально приділити увагу цим проблемам та спільними зусиллями міської влади і поліції навести лад у місті.

Також було проаналізовано результати спільної боротьби зі стихійною торгівлею в центрі міста у 2016 році. Визначено помилки, через які не було досягнуто позитивного результату. У минулому році працівниками Вознесенського відділу поліції на порушників у сфері несанкціонованої торгівлі було складено 77 протоколів про адміністративні правопорушення. З них: за ст. 164 КУпАП складено 4 протоколи, за ст. 160 КУпАП – 31 протокол та за ст.152 КУпАП – 42 протоколи.  Всі протоколи були направлені на розгляд до Вознесенську суду та Адміністративної комісії при Виконавчому комітеті Вознесенської міської ради . За результатами розгляду справ протоколів були прийняті такі рішення: відносно 42 протоколів – про накладення штрафів на загальну суму 5155 грн. , по 14 протоколах – порушникам винесені попередження, по 21 протоколу – справи були закриті.

В основному провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності відповідних осіб судом закриті у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення в їх діях . Нажаль,  таке трактування наших суддів. Тому Виконавчим комітетом Вознесенської міської ради у 2016 році були направлені дві скарги до Вищої ради юстиції щодо поведінки суддів, наслідком  якої може бути дисциплінарна відповідальність судді. Станом на 15.03.2017 року відповіді від даної інстанції не надходило. Можливо, це пов’язано із судовою реформою, яка триває в даний час.

15-03-17-1

Незважаючи на це, виконавчі органи Вознесенської міської ради спільно з представниками правоохоронних органів будуть продовжувати роботу, спрямовану на припинення стихійної торгівлі та притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

Отже, підсумком засідання стало узгодження дій на найближчі два тижні щодо заходів з  припинення стихійної торгівлі у місті, а саме – рейдів та складання протоколів як представниками поліції, так і працівниками ЖКГ та КБ Вознесенської міської ради на суб’єктів господарювання, які без належних документів та в невстановлених місцях будуть реалізовувати сільгосппродукцію.  Підбиття підсумків проведеної роботи заплановане на наступне засідання.

Також на нараді були порушені питання щодо легалізації трудових відносин, в тому числі – у сфері діяльності таксі.

voz.gov.ua/material/5514

 

 

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.