Не пропусти

«Країна ФМ» здобула на конкурсі ФМ частоту Вознесенська

«Країна ФМ»  здобула на конкурсі ФМ частоту Вознесенська.

«Країна ФМ» здобула на конкурсі 15 частот, Radio1.ua – одну

16 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення підбила підсумки форматного конкурсу на українське музичне радіо, оголошеного 14 грудня 2016 року.
«Країна ФМ» здобула на конкурсі 15 частот, Radio1.ua – одну

Основним переможцем конкурсу стала радіомережа «Країна ФМ» (ПрАТ «Радіокомпанія Гала»), яка здобула 15 частот із 16, виставлених на конкурс: 5 частот в обласних центрах (Кропивницький, Миколаїв, Полтава, Суми, Хмельницький) і 10 у великих районних центрах (Біла Церква, Нікополь, Павлоград, Бердянськ, Мелітополь, Вознесенськ, Лубни, Жашків, Умань, Прилуки). Таким чином, мережа «Країни ФМ» розширилася до 26 міст, у тому числі 14 обласних центрів. Також «Країна ФМ» має ліцензії на Сімферополь, Донецьк і Луганськ, але там мовлення відсутнє з об’єктивних причин.

Одну частоту в місті Луцьку здобула нова радіостанція Radio1.ua (ТОВ «ТРК Українське музичне мовлення»), яка дотепер мовила лише в інтернеті і претендувала на сім частот у цьому конкурсі.

Загалом участь у конкурсі брали шість претендентів. Четверо з них — ТОВ «Рекламно-інформаційне агентство “Бліц”», Редакція міськрайонного радіомовлення «Радіо-Лубни», комунальне підприємство «Павлоградська ТРК» Павлоградської міської ради і ТОВ «Регіональна телерадіокомпанія Мір-ТВ» — частот не отримали.

Участі в конкурсі не брав Другий канал «Українського радіо» – «Промінь», хоча його формат відповідав оголошеному конкурсу і суспільний мовник навіть подавав заявку на прорахунок частот. Через це один з членів Нацради – Олег Черниш – утримався від голосування за учасників цього конкурсу по тих містах, частоти в яких просить прорахувати суспільний мовник.

Раніше джерело «Детектора медіа» в «Українському радіо» назвало таку причину неподання заявки «Променя» на конкурс: «Було застосовано телефонне право натяків не брати участі у конкурсі». Хто й до кого телефонував – джерело не сказало.

Детальніше про учасників конкурсу читайте в матеріалі «Детектора медіа».

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.