Не пропусти

Відбулося засідання робочої групи з підготовки проектів рішень щодо об’єднання територіальних громад

14 березня 2017 року відбулося засідання робочої групи з підготовки проектів рішень щодо об’єднання Вознесенської міської та Новогригорівської сільської територіальних громад. З 22 членів робочої групи на засіданні були присутні 13 чоловік, відсутні з поважних причин 9. До порядку денного було включено питання: обговорення пропозицій до проектів рішень Вознесенської міської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад, що виносяться на громадське обговорення, яке відбудеться 17.03.2017.

14-03-414-03-1

Голова комісії Торжинська Л.М. ознайомила присутніх з пропозицією, яка надійшла 09.03.2017 р. від Колєснікова С.Т. (додається). На засіданні робочої групи був присутній автор пропозиції, який її представив.

В обговоренні пропозиції взяли активну участь Вдовіченко О.Г., Плохотний О.М., Вуїв О.В., Кондратєнков Ю.М., Москаленко В.В., Сенкевич І.І., Торжинська Л.М.

Присутній на засіданні міський голова Луков В.Д. надав пояснення щодо перспективності об’єднання громад, відповів на питання присутніх.

14-03-214-03-3

За підсумками розгляду робоча група одноголосно вирішила: пропозицію прийняти до відома, відхилити про перенесення дати громадських слухань та надати міському голові рекомендацію відхилити пропозицію Колєснікова С.Т.

Голова робочої групи Торжинська Л.М.

voz.gov.ua/material/5511

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показан.